Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Чому HONDA

Генератори Honda Івано-Франківськ

Генератори HONDA, потрібні в першу чергу для того, щоб у вашому домі завжди була електрика. Ви заливаєте в бак пальне і отримуєте на виході електричний струм, придатний і для освітлення будинку та для підключення будь-якої побутової техніки.

Природно, якщо в дачному селищі є електрика, немає потреби запускати генератор Honda. Але за містом, особливо на дачах, світло відключають дуже часто і зазвичай - надовго. Життя стає нестерпним: світла немає, холодильник розморожується, продукти на літній спеці псуються, взимку зупиняється система опалення та водопостачання телевізор не включити, а якщо у Вас електроплита, доводиться переходити на бутерброди. За допомогою генератора HONDA можна користуватися всіма благами цивілізації навіть в знеструмленому будинку: однієї заправки генератора HONDA вистачає на багато годин безперервної роботи.

Генератори у нерозбещених українських дачників асоціюються з тріском мотора, неприємними вихлопними газами і необхідністю регулярно бруднитися в маслі для підтримки агрегату в робочому стані. Але Хонда всі ці проблеми вирішила: вихлоп мінімальний, обслуговування зводиться до заправки машини пальним і заміни масла, а також до зовсім нескладної процедури заміни фільтра (всі ці процедури кожен може проробити хвилин за п'ятнадцять, в тому числі і жінки).

Безумовно, навіть генератори Хонда в житловому приміщенні тримати не варто. Двигун без вихлопів - це ідеальний двигун, в якому паливо згоряє повністю. І хоча «Хонді» створити його поки не вдалося, але, якщо це взагалі можливо, то не виключено, що зробить такий двигун саме Хонда.

Встановити генератор зручніше в підвалі з вентиляційним вікном або в прилеглому сараї. Від деяких моделей, можна протягнути в кімнату шнур дистанційного керування і запускати бензогенератор, не встаючи з крісла. Є також генератори, які взагалі не треба включати, тому, що вони заводяться автоматично при тридцятисекундній затримці напруги в мережі (відключаються вони теж автоматично).

За допомогою дизель генератора гідний побут можна підтримувати і там, де електрики в принципі немає. Наприклад, на природі, далеко від житла. Зрозуміло, великий пристрій возити з собою немає сенсу. Для поїздок на природу Хонда випускає портативні генератори у вигляді середніх розмірів валізки вагою 13 кг.

Портативні генератори дозволяють по-новому поглянути на «дикий» туризм. Років десять тому любителів такого відпочинку було дуже багато, і вони цілком мирилися з очевидним недоліком - повною відсутністю міських зручностей. Тепер, захопивши з собою переносний генератор можна їхати на пікнік на три доби і ні в чому собі не відмовляти. Витрата палива невелика: однієї заправки трилітрового бензобака вистачає на п'ять і більше годин, і весь цей час у Вас буде працювати телевізор, невеликий холодильник і горіти світло в наметі.

Серія ЄС.

Найпопулярніша і недорога. Входять в серію агрегати зовсім невеликі: об'єм паливного бака від 3,5 до 6,5 літра. У деяких моделях цієї серії (не у всіх) є авторегулятор напруги і пристрій, що дозволяє оптимізувати витрату палива. Моделі цієї серії важать від 32 до 100 кг. Потужність їх коливається від 2 до 6 кВт. Є моделі, що працюють на дизельному паливі.

Серія EZ.

Стандартна серія бензогенераторов. Вони володіють всіма характеристиками серії EC, але при цьому мають меншу вагу і габарити, плюс до цього авторегулятор напруги. Як і в інших серіях тут є датчик рівня масла. Цей датчик просто не дозволить Вам завести агрегат, якщо в двигуні недостатній рівень масла і, тим самим, збереже двигун від передчасного зносу або поломки. Моделі цієї серії забезпечені додатковим виходом для підзарядки акумуляторів 12В. Потужність від 1 до 4 кВт.

Серія EM.

Покращена стандартна серія. У неї входять генератори зі збільшеним паливним баком і авторегулятором напруги. Є додатковий вихід для підзарядки акумуляторів 12 V. У багатьох агрегатів цієї серії є електричний стартер, що дає можливість завести бензогенератор простим поворотом ключа. Наявність ключа дозволяє запобігти несанкціонованому доступу до техніки. Крім того, від генераторів цієї серії можна протягнути шнур дистанційного керування і запуску в житлову частину будинку, а також підключити систему автозапуску. У деяких моделей є режим автоматичного газу, тобто зниження оборотів двигуна до холостих при відсутності або дуже малому споживаною навантаження на генераторі, що дає істотну економію палива.

Серія EX.

Бензогенератори цієї серії вважаються супербесшумними завдяки, зокрема, закритому корпусу. Самий потужний генератор цієї серії в змозі забезпечити електроенергією великий будинок протягом багатьох годин. Будуть працювати електроплита, опалювальний котел, система підігріву підлоги. Всі моделі цієї серії обладнані стабілізатором потужності, що дозволяє підключити до них високоякісну аудіоапаратуру та комп'ютер, а деякі моделі режимом автоматичного газу. Вони оснащені покажчиком рівня бензину, електричним стартером і датчиком рівня масла, вольтметром. Номінальна потужність від 0,8 до 5 кВт. Об'єм паливного бака до 16,5 літрів. Є моделі, що працюють на дизельному паливі. У дизельних генераторів цієї серії є трифазна підводка, необхідна для живлення глибинних насосів та систем опалення.

Серія ЄС.

Супертихі і дуже компактні генератори останнього покоління, забезпечують роботу в режимі прямої залежності оборотів двигуна від споживаного навантаження з генератора, що дозволило досягти феноменальної економічності і зниження рівня шуму станцій цієї серії, а також здійснити можливість паралельної одночасної роботи двох станцій з метою збільшення потужності. Відмінною рисою цієї серії є їх малі розміри і легка вага (зовні виглядає як переносна пластикова валізка, вагою від 13 кг.) Потужність від 1 кВт до 3 кВт.

Серія EP.

Покращена серія генераторів, що має великий об'єм паливного бака, авторегулятор напруги. Має 12 V вихід для підзарядки автомобільних акумуляторів. Модель EP 6500 може працювати з системою автоматичного запуску.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308