Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Компанія «Далгакіран» пропонує дизельні електростанції для вирішення будь-яких виробничих завдань

Генератори Dalgakiran Івано-Франківськ
Дизельні та бензинові електростанції- один із пріоритетних напрямків техніки компанії «Далгакіран». Ми представляємо генератори як для промислового застосування, так і в міні виконанні. Сьогодні складно окреслити сферу застосування дизельних електростанцій, оскільки вони можуть використовуватися як альтернативні або резервні джерела енергії на будь-яких об'єктах, де неполадки основної живильної мережі можуть привести до збоїв у функціонуванні основного виробництва.

Електрогенератори Dalgakiran, які представляє компанія «Далгакіран», поставляються більш ніж у 100 країн світу. Висока якість цього обладнання дозволяє компанії підтримувати своє реноме постачальника надійної і недорогий техніки.

Генератори Івано-Франківськ

Ми пропонуємо наступні промислові та міні-генератори Dalgakiran:
INTER (International) серії DJ-NT (13-275 кВА)
PERKINS серії DJ-PR (15-2264 кВА)
VOLVO PENTA серії DJ-VP (94-700 кВА)
Doosan / Daewoo серії DJ-DD (345-775 кВА)
ВНП
Briggs & Stratton.

Широкий спектр пропозицій генераторного устаткування охоплює як техніку преміум класу, так і економ варіанти. Крім безпосередніх споживачів, нашу техніку зручно використовувати комплексним будівельним компаніям, готовим запропонувати рішення «під ключ» з проектування, будівництва та апаратного забезпечення нових виробництв.

Поставка та сервіс
Дизельні та бензинові генератори Dalgakiran, які постачає в Україну компанія, збираються з деталей і вузлів відомих європейських виробників на власних заводах компанії. Прямі поставки з виробничих ліній заводів визначають невисокий рівень цін на продукцію та наявність на складі всіх моделей, представлених в каталозі.

Окрім нового обладнання на нашому складі постійно підтримується значний обсяг запасних частин. Це дозволяє компанії «Далгакіран» утримувати терміни реагування на обслуговування нашої техніки в режимі «24/7».

До достоїнств нашого сервісу варто віднести:
висока якість сервісу за рахунок постійного навчання сервісних інженерів на заводах-виробниках; - можливість оренди генераторів;
можливість розробки спеціального устаткування під особливі вимоги замовника.

Cервісна мережа Dalgakiran охоплює всі регіони країни і продовжує активно розвиватися. Варто відзначити, що знання співробітниками «Далгакіран» нюансів технічних характеристик генераторного обладнання і деталей промислових процесів дозволяє запропонувати замовнику найкраще з можливих рішень. Надійність постачальника також слід віднести до причин віддати перевагу компанії «Далгакіран».

За 7 років роботи українське Представництво подвоїло кількість своїх фахівців. Зараз компанію Dalgakiran представляють 60 фахівців з вищою технічною освітою і спеціалізацією в різних галузях промисловості. Практика співробітників компанії на заводах-виробниках підвищує кваліфікацію наших фахівців і дозволяє їм знати продукцію компанії «зсередини». А постійна участь в галузевих конференціях - в числі перших дізнаватися про інноваційні технології та нові розробки.


Комплексний підхід
Дизельні та бензинові генератори не єдина промислова техніка, яку ми поставляємо. У нашу компетенцію входить і можливість запропонувати комплексне апаратне рішення «під ключ».
Ми можемо проаналізувати виробничі завдання замовника, враховуючи ці нюанси запропонувати ефективне агрегатний рішення, і потім сформувати, поставити і запустити в експлуатацію повний набір промислового устаткування.

Крім повного оновлення обладнання ми готові розробити і провести часткову модернізацію або запропонувати поетапний перехід на більш енергозберігаюче та ефективне обладнання, яке відповідає всім стандартам екологічної безпеки.

Швидкий початок
Не відкладайте вибір обладнання на завтра. Вже зараз наші менеджери готові
надати повну консультацію і допомогти з вибором устаткування.
Зв'яжіться з нами, і вже завтра ми зможемо зайнятися організацією поставки
по вашому замовленню.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308