Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Частотні перетворювачі LS Industrial Sustems

Частотний перетворювач (інвертор) LS INDUSTRIAL SYSTEMS

Ціни на частотні перетворювачі LSIS

Призначення перетворювача частоти Переваги застосування частотних перетворювачів СТЕМ Івано-Франківськ Прикладни застосування частотних перетворювачів тем ывано-франкывськ
Перетворювач частоти івано-франківськ
Вибыр перетворювача частоти Порівняльна характеристики перетворювачів частоти СТЕМ Івано-Франківськ Ціни на частотний привід СТЕМ Івано-Франківськ


Частотні перетворювачі LS Industrial Systems використовуються для регулювання швидкості обертання асинхронних двигунів. Таке регулювання здійснюється зміною частоти вхідної напруги електродвигуна і використовується на всіх етапах роботи: при запуску, гальмуванні і в робочому режимі. Подібний перетворювач частоти (інвертор) здатний захистити трифазний двигун від різких пікових навантажень і перевантажень, що дозволяє істотно збільшити термін експлуатації двигуна. Використання частотно-регульованого приводу призводить до збільшення енергозбереження до 60%.

У нас перетворювачі частоти або інвертори представлені південнокорейською фірмою LS Industrial Systems. Частотники LS давно відомі всьому світу, в тому числі і в Україні під маркою LG. Асортимент компанії LS Industrial Systems, не обмежується тільки частотними перетворювачами, він включає в себе логічні контролери, різне високовольтне та низьковольтне обладнання. Можна впевнено стверджувати, що в області автоматичних систем управління компанія LS Industrial Systems є світовим лідером.

До частотному приводу додатково можна придбати додатково ряд опцій, які дозволяють оптимізувати роботу частотного регулятора для поставлених завдань.

Модельний ряд інверторів LS представлений сімома серіями: IE5, IC5, IG5A, IS5, IS7, IP5A, IV5. Кожна з яких має свої області оптимального застосування.

Наприклад, частотний перетворювач LS першої серії - iE5 - призначений для малопотужного і малогабаритного обладнання різних типів і застосовується в медицині, харчовій промисловості для упаковки. У цього частотного перетворювача немає вентилятора охолодження, розсіювання тепла здійснюється через задню стінку. Вихідну частоту частотного регулятора можна змінювати за допомогою вбудованого потенціометра, є можливість дистанційного керування від комп'ютера.

Основні серії частотники LS призначені для потужності від 0.4 до 4 кВт, вони всі компактні і прості в обігу, у них зручні налаштування і комфортний інтерфейс дистанційного керування. Сучасні частотні перетворювачі LS Industrial Systems - це високодинамічні інвертори найвищої якості.


Чаcтотні перетворювачі IE5 - Найкомпактніші і доступніші однофазні приводи.
Чаcтотні перетворювачі IC5 - робота в якості компактного однофазного перетворювача частоти на потужність 0.4-2.2 кВт.
Чаcтотні перетворювачі iG5A - це заміна попередній моделі iG5. Частотний привід з векторним керуванням призначений на потужність від 0.4 до 2.2 кВт. Для клієнтів, що цікавляться широким діапазоном потужності роботи інвертора, можна рекомендувати частотно-регульований привід і перетворювач цієї моделі.

Найоптимальнішим варіантом для вентиляторів з частотних перетворювачів LS і насосів буде частотний перетворювач LS серії iP5A, що працює на потужності від 5.5. до 450 кВт. Це потужні інвертори, призначені, в основному, для промислових завдань).
Частотники iS7 - самий точний і швидкий перетворювач частоти, ціна на який може виявитися найбільшою в класі, але зате це інвертор з повним векторним керуванням і потужністю від 0.75 до 75 кВт і володіє класом захисту до IP54.
Високовольтний частотний перетворювач. MVFD - серії
MVFD - Високовольтний частотний перетворювач, призначений для регулювання приводів високої потужності на різних промислових об'єктах.

Особливості MVFD

Потужність від 200 до 11100 кВА
Векторне управління без датчика (високий момент на низьких швидкостях)
Можливість старту на обертовий двигун
Автонастройка параметрів двигуна
Переваги при використанні MVFD

Високий коефіцієнт потужності і високий ККД
Економія енергії
Плавний запуск двигуна
Збільшення довговічності двигуна і приводиться ним обладнання
Перетворювачі частоти LS Industrial Systems - загальні характеристики
Практично всі вони володіють просторово-векторним керуванням. У всіх цих частотно-регульованих приводів можна міняти характеристику В / Гц програмним чином дистанційно.
Входи і виходи інверторів теж можна програмувати.
Інвертори дозволяють змінювати частоту модуляції до 15 кГц.
Частотні перетворювачі мають 8 швидкостей, що задаються програмним чином.
На малих швидкостях ці інвертори дають збільшення моменту до півтора разів. Всі частотні приводи мають вбудовані регулятори ПІД і ПД.
Також частотні перетворювачі LS сумісні з зовнішніми пристроями, такими як: енкодери, плати розширення і інтерфейси (RS-485, ProfiBus, DeviceNet, ModBus) і т.п.
В частотних перетворювачах LS використовуються модулі IGBT японських виробників Eupec і Semicron.
Компенсація ковзання.
Функція енергозбереження,
Захисні функції інвертора,
Можливості запису і читання з пульта управління, який можна при бажанні від'єднати.

Здобувайте інвертори LS - вони володіють найвищими параметрами функціональності і якості, за найдоступнішими цінами!

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308