Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Терморегулятор для теплої підлоги Івано-Франківськ

Термостат для теплої підлоги terneo rtp


Термостат для теплої підлоги terneo rtp - найдешевша модель в монтажну коробку з виносним датчиком.
Вимкнення термостата поворотом ручки.

Діапазон регулювання температур 10-40 °С

Потужність: 3 кВт

Напруга: 220 В

Струм: 16А

Тип Датчика: R10

Розміри: 60 × 60 × 26 мм

273 грн

Терморегулятор для теплої підлоги terneo rtp - просте і зручне рішення
Якщо вам потрібен простий і зрозумілий пристрій для регулювання температури теплої підлоги, то терморегулятор terneo rtp є саме тим рішенням, яке максимально підійде вам для вирішення цього завдання. Нічого зайвого, ніяких складних налаштувань і регулювань - тільки необхідні вам функції забезпечить наш термостат для теплої підлоги.

Безпека і надійність
Завдяки продуманій конструкції і якісному виконанню, якими славляться електроприлади terneo, цей пристрій відрізняється безпекою і надійністю . Забудьте про тривале вивчення складних інструкцій по програмуванню електроприладів: простим поворотом ручки ви включаєте пристрій і задаєте необхідну вам температуру на оцифрованій шкалі - в широкому діапазоні від 10 до 40 ° С. зайвих дій не потрібно: терморегулятор сам контролює температуру, а також інтервал включення і відключення теплої підлоги.
Виконаний з міцного, легкого пластика терморегулятор відповідає всім вимогам безпеки для електричних приладів, що підтверджено відповідними випробуваннями. Також виключено випадкове ввімкнення або вимкнення приладу - за рахунок використання не кнопкового, а поворотного регулятора зі зручним ходом. Для включення пристрою можна навіть не дивитися на нього, орієнтуючись на кут повороту ручки, а його робочий стан демонструє палаючий світлодіодний індикатор.
Точність і економічність
Використовуваний терморегулятором виносний датчик для підлоги R10 з триметровим кабелем отримує тільки фактичні дані температури теплої підлоги, тому прилад спрацьовує лише тоді, коли це необхідно, виключаючи непотрібну витрата електроенергії.
Терморегулятор для теплої підлоги terneo rtp має просту конструкцію, не включає в себе нічого зайвого, завдяки чому він володіє привабливою ціною порівняно з іншими, більш складними пристроями. Але незважаючи на зовнішню простоту виконання та мінімуму додаткових функцій, при його створенні були враховані всі нюанси та особливості, що забезпечують стабільну роботу, надійний температурний контроль і високу безпеку при експлуатації терморегулятора.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308