Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

 

Застосування і монтаж інфрачервоної теплої підлоги

Електрична тепла піллога СТЕМ Івано-ФРанківськ Пілігрів водостоків СТЕМ ІВано-Франківськ Кабельний підігрів труб СТЕМ ІВано-ФРанкіськ Підігрів відкритих майданчиків СТЕМ Івано-Франківськ

Тепла підлога під ковролін, лінолеум, паркет
Система Calorique ™ є унікальною системою опалення, яку можна застосовувати для створення теплих підлог під ковроліном, лінолеумом і паркетом.
Конструкція підлоги
вирівняна чорнова підлога, вільний від гострих предметів (шурупи, цвяхи і т.д.)
шар парогідроізоляції (термостійка поліетиленова плівка)
тепловідбивний матеріал товщиною 3 мм (спінений поліетилен з металізованим лавсановим покриттям)
нагрівальний елемент Calorique ™
шар парогідроізоляції (термостійка поліетиленова плівка)
листи фанери , вирівняні під фінішне покриття
ковролін, лінолеум, паркет.
ПРИМІТКА. У разі, якщо на гріючі поверхі не передбачається установка меблів, під ковролін і лінолеум допускається укладання фінішного покриття безпосередньо на парогідроізоляцію, без шару фанери.

Інфрачервона тепла підлога під паркет

Тепла підлога під ламінат, паркетну дошку, дерев'яну дошку
Система Calorique ™ є унікальною системою опалення, яку можна застосовувати для створення теплих підлог під ламінатом, паркетною і дерев'яною дошкою.
Конструкція підлоги
вирівняна чорнова підлога, вільний від гострих предметів (шурупи, цвяхи і т.д.)
шар парогідроізоляції (термостійка поліетиленова плівка)
тепловідбивний матеріал товщиною 3 мм (спінений поліетилен з металізованим лавсановим покриттям)
нагрівальний елемент Calorique ™
шар парогідроізоляції (термостійка поліетиленова плівка)
ламінат, паркетна дошка, дерев'яна дошка.

Інфрачервона тепла підлога

Система стельового обігріву
Системи обігріву стелі Calorique ™ Radiant Ceiling Heating (RCH) є прекрасною системою опалення. Система обігріву стелі Calorique ™ розташовується над стелею і рівномірно і акуратно опалює приміщення та меблі на комфортному рівні, ніколи не перегріваючи повітря і значно заощаджуючи електроенергію в порівнянні з іншими видами електроопалення.
Основною перевагою стельової системи обігріву є можливість використовувати ВСІ 100% площі приміщення, тим самим дозволяючи створювати системи основного опалення.
Принцим системи стельового обігріву аналогічно системі обігріву дерев'яної підлоги на лагах.


Тепла підлога під керамічну плитку
Система Calorique ™ є унікальною системою опалення, яку можна застосовувати для створення теплих підлог під плиткою.
Конструкція підлоги
вирівнянна чорнова підлога, вільний від гострих предметів (шурупи, цвяхи і т.д.)
шар термостійкої поліетиленової плівки
тепловідбивний матеріал товщиною 3 мм (спінений поліетилен)
нагрівальний елемент Calorique ™
шар термостійкої поліетиленової плівки
листи фанери, або скломагнезітовий лист, вирівняний під фінішне покриття
плитковий клей, плитка

Тепла підлога в дерев'яні підлоги на лагах
Система теплих підлог Calorique ™ Warm Floors System є унікальною системою опалення, яка встановлюється під підлогою між балками підлоги, щоб виконувати роль основної або додаткової системи опалення. Повністю невидимі, нагрівальні панелі системи Warm Floors System нагрівають підлоги до температури 30 ° C для неперевершеного рівня комфорту.
Планування, монтаж та експлуатації системи напрочуд прості: здійсніть планування, потім розріжте нагрівальну плівку на ділянки потрібної довжини, прикріпіть степлером до проміжків між балками підлоги і завершіть роботу, підключивши електроенергії
Система Calorique ™ Warm Floors System зроблена з чотирьох принципових компонентів: нагрівальних елементів, проводки, термостата і монтажних кріплень. Ці компоненти працюють разом для створення системи комфортного і безпечного опалення. Ретельний вибір і установка всіх компонентів є запорукою подальшої безпечної експлуатації системи.
Планування системи Calorique ™ Warm Floors System здійснюється досить просто, в ході нього повинні дотримуватися пункти інструкції, що гарантує безпечну роботу системи і дотримання гарантійних зобов'язань з боку виробника.
При плануванні обігрівальних систем, важливо звернути увагу на розташування стін, простінків і розташувати проводку з урахуванням цих та інших постійних елементів системи.
Постійні декоративні елементи - Нагрівальні панелі Calorique повинні розташовуватися так, щоб вони не перекривалися, навіть частково, постійними стінами та іншими надбудовами, які спираються на підлогу. Нагрівальні панелі, закриті надбудовами можуть перегрітися.
Проводка - Електропроводка в підлозі повинна знаходитися як мінімум в 50 мм від нагрівальних панелей і відокремлюватися теплоізолюючим матеріалом, що заповнює цей простір. Простір може розташовуватися горизонтально, паралельно краю балки.
Підлогові декоративні елементи - Не встановлюйте нагрівальні панелі Calorique ™ ближче, ніж на 200 мм від країв будь-яких розподільних коробок підлогових декоративних елементів, так як їх проводка може виходити далеко за межі розподільної коробки.
Вбудовані в підлогу декоративні елементи - Між вбудованими елементами, розетками та нагрівальними панелями має бути витримано відстань не менше 50 мм.
Джерела тепла - Між нагрівальними панелями Calorique ™ і джерелами тепла повинно бути витримано відстань не менше 200 мм. Це стосується також гарячих труб водопроводу. Якщо це неможливо, використовуйте ізоляцію для труб.
Труби - Між трубами (пластиковими або металевими) і нагрівальними панелями Calorique ™ має витримуватися не менше 50 мм відстані. Це стосується також гарячих труб водопроводу. Якщо це неможливо, використовуйте ізоляцію для труб.
Кінцеві проміжки балок - Залишайте не менше 150 мм відстані в кінці проміжків між балками для розміщення проводки та інших деталей.
УВАГА!
Ніколи не проколюйте підлоги. Механічне пошкодження провідних частин нагрівальної панелі може призвести до небезпеки електротравми. Проколювання елементів може пошкодити їх і створити небезпеку пожежі.
Якщо виникає необхідність заміни хоча б частини підлоги, обстежте нагрівальні елементи на предмет пошкодження.
Ніколи не встановлюйте на опалювані частини підлоги постійних скульптур або стін. Це може затримати випромінювання тепла і привести до потенційного перегріву.
Якщо на підлогу необхідно встановити нові елементи або перенести стіни, нагрівальний елемент потрібно відключити від живлення, щоб уникнути можливого перегріву.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308