Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Розетки El-Bi

Компанія EL-BI Electric (Туреччина) була заснована в 1987 році як Elbistan Hırdavat. Об'єднавшись з фінською компанією Ahlstrom Capital в травні 2007 року, компанія отримала свою нинішню назву EL-BI ELEKTRIK ULUSLAR ARASI TIC. VE SAN. A.S. Компанія спеціалізується на випуску електроустановочних виробів (вимикачі, розетки, аксесуари до них), подовжувачів, ящиків, боксів та освітлювальних приладів. EL-BI - це сучасна турецька марка, яка представлена ​​в багатьох країнах світу.

Вимикачі Ел-бі

Популярність продукції EL-BI підвищується з кожним днем ​​і її можна сміливо назвати продукцією широкого вжитку. Щоб найбільш повно відповідати швидко мінливих вимог ринку, компанія постійно вдосконалює свою продукцію, якість і технологію виробництва.

Широкий спектр виробів, що випускаються, велика кольорова гама електроустановочних виробів, високу якість і доступні ціни дозволяють задовольнити багато дизайнерські рішення при збереженні необхідних споживчих властивостей та електротехнічних характеристик.

Вимикачі Ел-бІ

Розетки, вимикачі та інші електроустановочні вироби EL-BI серії Zena

EL-BI Zena (Елбі Зена) - це нова серія вимикачів і розеток, які були спроектовані у відповідності з новими тенденціями та вимогами ринку, перевершують всі очікування покупців.

Електроустановочні вироби EL-BI серії Zena поєднують в собі стильний дизайн, різноманітність кольорів, передові технології і доступну ціну. Серед широкої лінійки моделей і виконань серій Zena Ви завжди зможете підібрати те, що буде в найбільшій мірі відповідати інтер'єру Вашого будинку або офісу.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308