Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Прилади керування та захисту електродвигунів EATON (Moeller) DILM DILEM PKZM

Автомат захисту вимикача

Американська корпорація Eaton (лінійка обладнання Moeller) займається розробкою і виробництвом багатофункціональних приладів для ефективного управління та захисту двигунів від перевантажень. Використання електричних систем, які розподіляють живлення, гарантує злагоджену роботу промислового устаткування, виключає раптові поломки, сприяє оптимальному розподілу ресурсів.

Правильне становлення механізмів захисту двигуна, пускових зборок, контакторів та пристроїв плавного пуску запобігає численним несправностям. Зносостійкі контактори Eaton змінного і постійного струму використовуються для підключення та активації двигунів до 2500А.

Пускачі мають інтегрований супресор і відрізняються розширеним діапазоном роботи, гарантуючи потужний захист обладнання від критичної напруги. Eaton dilm володіє компактними габаритами, надійним з'єднанням проводів і високими функціональними властивостями. Виробляється 4 основних типорозмірb контакторів dilm з номінальними струмами від 7 до 170 Ампер. Всі контактори Dilm від 185 A до 2500 мають котушку управління з електронним приводом. Можна вибрати між 2 варіантами: стандартною версією і комфортною.

Основні переваги контакторів стандартної версії (185-500 Ампер):
-Знижена тепловіддача;
-Більш довгий термін служби;
-Супресор інтегрований;
-Додаткові контакти: 2 +2 (по два нормально відкритих і закритих);
-Вигідна ціна.

Основні переваги контакторів комфортної версії (185 - 2500 Ампер):
-Широкі можливості застосування;
-Висока надійність за рахунок розширеного діапазону напруги котушки управління;

 Контактори Eaton - Dilm від 580 Ампер виготовляються вакуумними і мають ще більший ресурс роботи, ніж повітряні контактори.

Eaton «Moeller серія» виробляє вимикачі з кнопковим управлінням PKZM01 до 16 Ампер і вимикачі з поворотними ручками PKZM0 до 32 Ампер, PKZM4 до 65 Ампер. Крім того, компанія Eaton виробляє інноваційні автоматичні вимикачі захисту двигуна PKE з можливістю використання всього 3-ех базових блоків управління і 5-й змінних електронних розчеплювачів з налаштуванням діапазону 0,3-65 Ампер.

Потужний вимикач, зібраний за модульним принципом, відрізняється доступною ціною, надійністю і простотою монтажу. Автоматичні вимикачі захисту двигуна Eaton ідеально поєднують характеристики термореле та роз'єднувача, володіючи функціями температурної компенсації, ізоляції, захисту від КЗ (короткого замикання), перевантажень і обриву фаз. Конструктивно, пускові зборки MSC серії, складаються з автоматичного вимикача PKZM0, контактора DILM, захисної кришки та електромеханічного перехідного блоку. Наявність втичного елемента (розміщується між вимикачем і пускачем) сприяє надійному монтажу пристрою.

Компанія Eaton продовжує розширювати серію пристроїв керування двигунами новим пристроєм плавного пуску DS7. УПП DS7 повністю інтегрований у систему xStart, що дозволяє здійснити швидкий монтаж, створення пускових зборок з вимикачами PKZ / PKE і реле перевантаження ZB.

Електронні пристрої плавного пуску DS7 знижують пікові струми, зменшуючи механічний знос від динамічних складових, забезпечують бездоганний розгін і плавне гальмування обладнання, виключають всілякі ривки приводу, зменшують ризик перегріву.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308