Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Елекромонтажні послуги
Монтажні роботи Івано-франківськ

Монтажні роботи

Перелік послуг, які надає наша компанія.

Електромонтажні роботи

електромонтажні роботи

Наші фахівці виконують повний комплекс завдань для енергозабезпечення вашого об'єкту: від проекту та виконання монтажних робіт, до здачі замовнику та виготовлення документів для електропостачальної організації.

Ми володіємо величезним досвідом розробки проектів монтажних робіт житлових, громадських та промислових об'єктів..

У число виконаних проектів увійшли підприємства малого і середнього бізнесу різного масштабу, починаючи від офісів, магазинів, ресторанів, відділень банків та житлових будинків і закінчуючи виробничими цехами промислових підприємств. Ми допоможемо Вам отримати технічні умови на необхідну потужність, та надамо всю необхідну документацію.

Використання передових технологій, високоякісного обладнання, грамотний розрахунок максимальних навантажень дозволяють звести до мінімуму ризик відключень. Все, що нам потрібно - визначення мети і області завдань, і наші фахівці в стислі терміни спроектують електропостачання котеджу або заводу, представлять його вам на розгляд та виконають монтажні роботи.

На нашому рахунку більше ста успішно зданих проектів енергопостачання промислових підприємств, офісних приміщень, лікарень і банків, багатоквартирних будинків, котеджів

Монтаж розумного дому

Монтаж розумного дому

Фахівці нашої компанії відрізняються передовим і високопрофесійним підходом при виконанні проектів, здійснять силове і слабострумове електропроектування будь-якої складності, підбір і постачання устаткування для автоматизації інженерних систем «Розумний Дім», та виконають монтажні роботи

У нашій компетенції:

  • консультації з питань домашньої автоматизації,
  • підбір і постачання устаткування,
  • розробка та реалізація комплексних проектів,
  • монтажні роботи
  • сервіс та післягарантійне обслуговування.
Монтаж систем кабельного обігріву

Монтаж кабельних нагрівальних систем

Нагрівальні кабелі та системи електричного обігріву стали спеціалізацією нашої компанії з 2007 року. Наша діяльність - кабельні системи обігріву, продаж обладнання, проектування, та монтажні роботи. Наші фахівці мають великий досвід у вирішенні широкого спектру завдань - від обігріву котеджів, до технологічних ліній промислових об'єктів.

Кабельний обігрів дозволяє ефективно і економічно вирішувати багато проблем пов'язаних з підтриманням температури, розігрівом, антиобледенінням, боротьбою з конденсатом. До достоїнств систем на основі гріючих кабелів відносяться простота монтажних робіт і управління, малі витрати на обслуговування.
Монтаж генераторів

Монтаж генераторів

Ми не просто виконуємо монтажні роботи- ми пропонуємо комплексні рішення для енергопостачання вашого об'єкта.

Від правильного розрахунку типу та потужності електрогенератора залежить майбутня якість та надійність роботи системи, а значить і ваш спокій та впевненість в майбутньому дні
Наші Фахівці:
  • дадуть кваліфіковану консультацію по дизельгенераторами;
  • підберуть різні варіанти електростанцій згідно вашим потребам;
  • організують доставку та введення в експлуатацію дизельгенератора.
Електровимірювальна лабораторія

Електровимірювальна лабораторія

Нашою компанією була сформована сучасна пересувна електролабораторія, яка дозволяє здійснювати заміри опору ізоляції та інші роботи на рівні, який відповідає всім сучасним вимогам і стандартам. Слід зазначити, що наша електровимірювальна лабораторія пройшла необхідну атестацію і сертифікацію тому її заміри є придатними для подання звітності в органи нагляду.

В спектр послуг електролабораторії входять такі роботи, як виміри опору землі, заміри опору заземлюючих пристроїв різних типів, заміри опору обмоток, ізоляцій, апаратів, електрообладнання і т. д., вимірювання повного опору петлі «фаза-нуль» і багато інших видів вимірювання, які необхідно зробити по закінченні монтажних робіт.

 


 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308