Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

Виготовлення електричних щитів

Збирання елекктричних щитів

Фахівці ВКПП "АНОЯ". готові виконати проектування, комплектацію і зборку щитів електричних будь-якої складності, відповідно до вимог замовника. Виробництво щитів - це перша і найбільш відповідальна частина роботи. Всі щити збираються з компонентів перевірених західних виробників.
Крім виробництва щитового обладнання за вимогами замовника і складання щитового устаткування, наші фахівці виконують повний комплекс робіт по монтажу, підключення й пуску в роботу електричних щитів на виробництві замовника, а також:
- Розробку технічної документації зібраних електричних щитів;
- Заміну електрообладнання в існуючих електричних щітах;
- Перенесення і підключення щитового електрообладнання;

 

Наша компанія пропонує наступні види щитового електрообладнання:

ВРУ - ввідно-розподільні пристрої

Ввідно-розподільні пристрої призначені для прийому, розподілу та обліку електроенергії.

Щит електричний

Щит електричний може бути виконаний вбудовуваним або навісним. Вбудовувані щити розташовуються в стінній ніші і використовуються зазвичай для прихованої проводки. Навісні корпуси встановлюються безпосередньо на стіні і застосовуються для відкритої проводки.
Для полегшення монтажу обладнання в щитах використовуються уніфіковані комплектуючі: DIN-рейки, шини, заглушки, захисно-декоративні панелі.

 

Щит розподільчий

Розподільні щити призначені для розподілу електричної енергії та захисту ліній від короткого замикання і можливих перевантажень. Розподільні щити зазвичай складаються з: ввідного рубильника, автоматичних вимикачів, клем, корпуси.

 

Шафи і щити управління

Шафи і щити управління призначені для контролю за розподілом живлення, а також управління живленням технологічного обладнання. Щити управління широко використовуються на всіх промислових об'єктах, насосних станціях, водо, нафто, газоперекачкі, а також на цивільних об'єктах.

Щит квартирний ЩК

Щиток освітлювальний квартирний використовується для обліку електроенергії напругою 220 В і її розподілу в житлових приміщеннях. Щиток квартирний дозволяє виконати захист електрообладнання в квартирі при перевантаженнях або коротких замиканнях. Щит квартирний ЩК монтується в тамбурі перед квартирою. В основному щитки квартирні виконуються в вбудованому виконанні і комплектують відповідно до схеми: одофазним лічильником електроенергії, автоматичними вимикачами, пристроями захисного відключення і шинами. На вимогу замовника можлива додаткова комплектація обладнання.

Щит обліку та розподілу

Щити обліку та розподілу електроенергії ЩВР призначені обліку та розподілу електроенергії 380/220 В 50 Гц систем з глухозаземленою нейтраллю і для захисту ліній. Щит електричний розподільчий може бути виконаний навісного або підлогового виконання. Управління вступним і фідерними автоматами можливо тільки при відкритих дверях щита.

Щит поверховий

Щит поверховий використовується для одночасного живлення декількох квартир. Часто в поверховому щиті монтуються пристрої слабострумових мереж: телефонних, телевізійних і радіотрансляційних. Щити поверхові широко використовуються при будівництві багатоквартирних будинківі призначені для розподілу електроенергії в мережах 380/220В 50Гц з заземленою нейтраллю і для захисту електричних мереж і споживачів.
Щити поверхові є зварними металоконструкціями і складаються з відсіків: обліку, розподілу та слабострумової частини. У відділенні обліку встановлюються лічильники електричної енергії, далі встановлюються автоматичні вимикачі. У ЩП є прозорі вікна для зняття показань лічильників.

Щити електричні, та силові

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308