Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Сучасна парковка в розумному будинку Smart Bus

Для сучасної парковки у великих містах, характерна наявність декількох електронних систем, які дозволяють не тільки автоматизувати процес обліку часу простою автомобіля або ж раціонально розподілити площу парковки, але і підвищують рівень безпеки місця для стоянки.

Сама по собі розумна парковка може включати в себе, як цілий комплекс ІТ-систем, так і складатися з її окремих елементів.

Системи для розумної парковки

Сучасна парковка, особливо у великих мегаполісах, це практично повністю автоматизована будівля, яка дозволяє обслужити максимум автомобілів при використанні мінімальної території. В якості прикладу, давайте розглянемо багаторівневу автоматичну парковку, яка передбачає мінімум робочих місць.

Подібна парковка передбачає розташування автомобілів в невеликих боксах, куди вони доставляються на підйомнику. Якщо говорити простіше, то авто власник, під'їжджає до будівлі паркування, розміщує автомобіль на підйомнику і отримує жетон з номером замовлення.

При цьому оплата може бути зроблена як до постановки машини в бокс, так і за фактом простою. Вся привабливість цієї технології в тому, що місце паркування автомобіля визначається автоматично системою стоянки, виходячи з наявності вільних боксів. Це не тільки дозволяє вкрай раціонально використовувати площі стоянки, але і гарантує додаткову безпеку автомобіля під час перебування на стоянці.

Ще одним варіантом є наявність автоматичних перепускних систем, які відкриваються і допускають машину на стоянку, тільки після отримання при в'їзді спеціального жетона. Виїхати ж зі стоянки ви зможете після того, як, так само в автоматичному режимі, оплатіть час простою. Як правило, такі автомати розташовуються на виїзді з парковки.

Переваги

Подібні парковки мають масу переваг, які відчутні особливо у великих містах. Власники автомобілів не тільки отримують відносно недороге місце для парковки, але і забезпечують повну безпеку своїм автотранспортним засобам. Також варто враховувати, що більшість подібних парковок спрямовані на економію земельних площ, що позначається позитивно на всій інфраструктурі міста.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308