Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Приліжкова панель в розумному будинку Smart bus

Проведення процесів, пов'язаних з обміном, передачею, прийомом і обробкою інформації, створюють величезну кількість необхідних дій для їх здійснення.

Система розумний будинок

Перш за все, нам би хотілося розповісти про такі процеси в рамках створення і розвитку системи під назвою розумний дім. Дана система розумний будинок, перш за все, призначена для організації процесів виконання домашньої роботи під управлінням побутових приладів із застосуванням такого типу електронної техніки як, наприклад, мікропроцесорні пристрої.

Приліжкова панель розумного дому

При цьому здійснення даних процесів є можливим тільки після того як буде повністю виконана процедура організації обробки і обміну інформацією, яка може бути розглянута на прикладі такого елементу номеру готелю як приліжкова панель. Тому, щоб здійснити цей процес з найбільш ефективним рівнем якості застосовується сучасна комп'ютерна техніка та засоби комунікаційної зв'язку.

Засоби комунікації

Так само необхідно сказати те, що якщо з комп'ютерною технікою все більш-менш ясно, то з комунікаціями нам необхідно буде більш докладно розібратися. Перш за все, мова буде стосуватися такого типу комунікаційного зв'язку як мобільні телефони у сфері застосування їх на елементі під назвою приліжкова панель. Саме даний тип пристроїв допомагає на сьогоднішньому етапі розвитку техніки найбільш ефективно здійснювати процес управління побутовими приладами господарями, які знаходяться на відстані від місця їх установки в номері готелю.

Так само необхідно відзначити те, що разом з даними засобами комунікації при організації процесу під назвою розумний будинок на прикладі приліжковою панелі, все більшою популярністю починає користуватися і всесвітня комп'ютерна мережа під назвою Інтернет. Саме дана комп'ютерна мережа дозволяє нам створювати ефективні моделі управління в рамках розвитку моделі житлового приміщення номера готелю, під назвою розумний будинок, що природно вносить свої корективи і в конструктивне виконання елементної бази і само панелі розташованої безпосередньо з ліжком.

Для того щоб такий процес інформаційного напряму був якісним і ефективним, конструкторами системи управління цього елемента номери готелю, передбачається і спеціальний захист, що буде будуватися на принципі кодування даних, що надходять. При цьому даний захист інформації, дозволить виключити можливість втручання сторонніх осіб у процес управління цією процедурою готельного номера.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308