Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Система автоматизованого управління номером в розумному будинку smart bus

Дана система автоматизованого управління номером житлового приміщення готелю є досить важливою і необхідною для безперебійного функціонування багатьох пристосувань і пристроїв, що полегшують наше життя.

Електропостачання номеру

Проведення процесу організації управління номером готелю в рамках програми розумний будинок являє собою досить цікаву процедуру. Перш за все, даний тип організації системи автоматизованого управління номером житлового призначення необхідний для того, щоб розумно підійти до процедури економії електричної енергії і в теж час провести повноцінне функціонування всіх систем номеру.

Системи розумного готелю

Так, наприклад, при організації даного процесу нам необхідно буде в першу чергу визначити систему управління такою процедурою. Для цього в даному процесі застосовується спеціальний набір електронної техніки, яка програмується спеціальним чином на проведення управління постачанням. Так, наприклад, при відсутності в номері мешканців, дана система управління переходить в режим очікування і тому споживання, наприклад, електричної енергії зводиться до мінімальних показників, які будуть необхідні для приладів.

Система управління

Так само при організації роботи даної системи управління споживанням електричної енергії в її програму закладаються паспортні показники всіх пристроїв і приладів номери, які працюють на електриці, щоб потім програма могла самостійно управляти процесом постачання того чи іншого приладу окремо.

Дана система автоматизованого управління номером дозволяє також і нарощувати деякими приладами споживання електричної енергії до моменту приходу додому господарів. Так, наприклад, такі типи пристроїв як холодильник або водонагрівач починають працювати більш інтенсивно в момент повернення господарів приміщення в готель.

При цьому в даній системі передбачається і можливість здійснення управління із застосуванням такого пристрою сучасного зв'язку як мобільний телефон, який може посилати команди від користувача до системи управління процесом постачання тієї ж електричною енергією.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308