Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Магазин майбутнього в розумному будинку Smart Bus

Сучасні технології зробили крок так далеко, що у людей вперше з'явилася можливість створювати абсолютно автоматизовані точки продажу - розумний магазин. Тут ви не зустрінете продавців, охоронців або ж контролерів, весь процес обслуговування можна розмістити під графою «само-». Як це можливо і навіщо вони потрібні? Спробуємо розібратися.

Що дає розумний магазин?

Розумний магазин - це не тільки відмінна можливість здешевити процес продажів для власників за рахунок відсутності необхідності виплачувати заробітну плату персоналу, це також чудова можливість для покупця купувати товар за нижчою ціною, так як заробітна плата персоналу завжди є однією зі складових вартості товару.

Магазин майбутнього

Крім цього в таких магазинах відсутні зловживання з боку персоналу, товар краще відслідковується, а переваги споживачів тут же підсумовуються для видачі точного прогнозу популярності того чи іншого товару. Тобто, такий магазин в більшою мірою вигідний саме для власника. Єдина перевага покупця - нижча ціна і швидка оплата за товар, так як даний процес також автоматизований.

Що собою являє розумний магазин?

Подібний магазин може існувати завдяки появі ряду «розумних» пристроїв, а саме - розумних візків, полиць, кас і карт. А також завдяки наявності технології зчитування кодів на відстані. Розумні частини магазину вступають у взаємодію з міткою-кодом і таким чином відстежують не лише процес переміщення товару по території магазину, але й можуть враховувати товар при його оплаті на виході.

Правда, варто сказати, що готівкою в такому магазині не розрахуєшся. Для того щоб процес був більш простим як для самої системи, так і для покупця, пропонується розраховуватися спеціальними картами.

Коли вони з'являться?

На сьогодні вже існує певна кількість подібних магазинів, але вони досі є скоріше експериментом, ніж повсякденному дійсністю, оскільки володіють рядом певних недоліків. По-перше, це необхідність поліпшити технологію міток товару. Адже в більшості своїй таку мітку легко зняти або ж замінити на іншу.

По-друге, для того щоб такі магазини функціонували необхідно суттєво переробити торгові площі, що тягне за собою поки що занадто великі витрати. І, по-третє, хтось повинен розмістити на кожній одиниці товару мітку, що в умовах роздрібного магазину товарів від різних виробників, вимагає занадто великих витрат.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308