Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Контроль персоналу в розумному будинку Smart bus

Ефективний контроль персоналу обходиться дуже дорого, тому що на роботу людей, виконуючих цю функцію, можуть піти дуже великі витрати.

Що робить система

З точки зору системи, контроль персоналу - це сталість, облік, мета, оперативність інформації, база даних про порушення, контроль у контексті відділу, контроль у контексті підрозділe, збереження інформації, періодичне формування звітів, позачергове формування звітів.

Система здатна на постійне контролювання всіх областей діяльності організації (які передбачені програмою), в цілому і кожного окремо працівника. Без системи, за допомогою людських сил, можна було робити контроль тільки періодичний. Він був не в змозі дати повну картину того, що відбувається, а тільки видиму оболонку.

Для виконання обліку потрібні великі людські витрати, особливо якщо організація велика. Система здатна сформувати звіти з усіх питань, які стосуються зведення даних, відвідуваності, хворобах, відпустках, запізнення, відрядженнях.

Система контролю персоналу івано-франківськ

Контроль ефективності роботи здатний перебудувати саму логіку роботи, співробітники повинні працювати не заради перевірки, а на загальний результат. Оперативність важливої інформації дуже корисна для керівників усіх рівнів. Це дозволяє швидко і гнучко реагувати на проблеми що з'явилися.

Можливо, оперативно визначати людей, що запізнилися на роботу, кожен день, з точністю до секунди. А також, такі дані можна зводити в будь-які необхідні аналітичні таблиці за будь-які періоди, щоб прийняти необхідне рішення керівнику.

Можливий контроль конкретних показників, що цікавлять керівництво по конкретному відділу, підрозділу. Усі показники можна звести в таблиці, для порівняння і бачення загальної картини.

Інформація зберігається на заздалегідь визначеному носії інформації і файлі, з обмеженим доступом.

За допомогою функції розсилки поштових повідомлень в інтернеті, після аналітичної відомості інформації, може одержати докладну інформацію в таблицях будь-який працівник. Такі листи повністю виключають всі зайві питання з приводу дисципліни і обліку робочого часу.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308