Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Система контролю доступу в розумному будинку Smart Bus

Кожна організація рано чи пізно стикається з тим, що з'являється гостра необхідність в контролі за співробітниками, в переміщенні їх по різних місцях, в контролі приміщень, що мають обмежений доступ.

Рішення проблеми обліку та контролю

Система контролю доступу здатна забезпечити чітку роботу організації, особливо якщо в ній працює багато співробітників, що виконують найрізноманітніші функції.

Система контролю доступу

Завдяки тому, що кожен співробітник має індивідуальний код доступу на носії у вигляді ключа, можна не тільки простежити за конкретною особою, а й зводити звіти про вхід на роботу і виході з роботи. Все зберігається в базі даних у вигляді таблиць.

Система здатна контролювати особу, час і кількість входів і виходів в різних приміщеннях, а не тільки тих, хто прийшов і пішли на роботу і з роботи. Є можливість забезпечити в окремих приміщеннях спеціальний режим секретності, або обмежений режим входження.

Вигоди та окупність

Така система повністю вирішує завдання безпеки. Завдяки такій системі, витрати на гонорари охоронним агентствам або структурам будуть зведені до мінімуму. Інша позитивна сторона зменшення постійних витрат - це повністю немає потреби утримувати працівників і цілий відділ перепусток. Тому що перепустки будуть видаватися в автоматизованому режимі. Ще одна корисна перевага - така система виконує аналіз і складає зведені таблиці для бухгалтерської звітності.

Вона надає готову інформацію в будь-якій зручній формі по відвідуваності кожного окремого працівника, щоб порахувати заробітну плату. Таким чином, система здатна виконувати три основні функції: облікову, охоронну, пропускну. Що дозволяє зменшити витрати на послуги і на заробітну плату працівників. Завдяки цьому, система повністю в змозі окупити себе. А якщо брати комплексно, то система може навіть поліпшити ефективність роботи всієї організації в цілому.

Система контролю доступу івано-Франківськ

Система цілком може замінити працівників охорони, які зазвичай знаходяться цілу добу безпосередньо в організації. Звичайно, повністю замінити охорону не вдасться, але, як надійна і ефективна система оповіщення про будь-якому порушенні вона повідомить, не роздумуючи і вчасно.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308