Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Управління мікрокліматом офісу в розумному будинку

Ні для кого не стане секретом, що існує маса факторів, здатних вплинути на самопочуття і працездатність людини в робочому приміщенні. До таких факторів відноситься освітлення, температура, вміст кисню, вологість, рівень, навколишній шумів, і навіть на перший погляд, такі незначні фактори, як колір робочого приміщення, організація його простору, а також відчуття співробітниками безпеки і захищеності.

Розумний офіс івано-ФРанківськ

Складові мікроклімату

Дослідження, які проводилися в безлічі офісів, доводять, що забезпечивши в офісі оптимальний мікроклімат, власник бізнесу значно збільшує ефективність своїх підлеглих. Буде знижена кількість помилок і конфліктів, співробітники покращать свій імунітет.

Автоматизація офісів івано-франківськом

Як правило, зараз багато які з параметрів, які впливають на мікроклімат приміщення, такі як пожежна безпека, освітленість та вентиляція приміщення, плануються ще до спорудження будівлі, але зараз багатьом керівникам нерідко доводиться орендувати і перебудовувати під офіс вже готові будівлі, які будувалися для інших цілей. Досить часто офіси роблять із складських, підвальних і технічних приміщень, які не призначені для довгого перебування великої кількості людей на їх території.

Навіть у таких ситуаціях є безліч шляхів створення в приміщеннях умов, цілком комфортних для роботи підлеглих. Одним з таких шляхів стає автоматичне керування мікрокліматом офісу.

Автоматизація мікроклімату в офісному приміщенні

Управління мікрокліматом офісу дозволяє програмі температурного режиму, стежити за вологістю, іонним складом повітря в офісному приміщенні, а також автоматично змінювати його в залежності від сезону.

Автоматизація офісних приміщеннь

Управління вентиляцією автоматично задає час роботи в кожній робочій зоні. А також повністю вимикається в разі загоряння.

Управління освітленням працює по заздалегідь запрограмованому сценарію, а також змінює силу освітлення в залежності від рівня зовнішнього освітлення.

Також в комплект розумного офісу буде входити дистанційне керування рольставень і жалюзі.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308