Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Безпека вхідної системи розумного будинку smart bus

Розумний будинок починається з дверей, так само як і театр з вішалки. А значить, систематизованим повинно бути все: від включення світла при вашому наближенні до відкриття дверей. Ось у питанні, яким воно, мабуть, і постараємося розібратися.

Як це працює?

Система безпеки дверей розумного будинку може мати різні ключові моменти, для когось буде більш прийнятним зчитування відбитку пальця, сітківки ока або ж передача через блютуз сигналу від телефону.

безпека в розумному будинку

Ще кілька років тому системи зчитування біометричних показників можна було спостерігати виключно в шпигунських фільмах. Сьогодні ж це реальність! Безпека набуває абсолютно нового рівеня функціональності при інтеграції її в систему розумного будинку. У систему контролю відкривання дверей може бути включений перелік мобільних пристроїв передача сигналу, від якого відкриває замок, якщо ж телефон загублений, достатньо телефон видалити зі списку припустимих пристроїв.

Візерунок подушечок пальців рук унікальний для кожної людини. Саме на цьому принципі унікальності заснована дія всіх біометричних замків. Замок в прямому сенсі слова «дізнається» свого господаря: палець прикладається до спеціального сенсора - пристрою, візуально сприймаючого унікальний орнамент із борозенок - і двері відкриваються.

Ще однією системою розумного будинку є можливість відкриття дверного замка, за допомогою всесвітньої мережі, знаючи пароль до системи, ви зможете відкрити двері, наприклад дитині, якій ще не довіряєте ключі. Які ще переваги має вхід без ключів?

Безпека в розумному будинку

Переваги

Ви не можете втратити ключі, оскільки у вас, їх немає.
Високий рівень секретності.
Надійність системи, можливість об'єднання з вхідною системою гаража або хвіртки.
Можливість комбінування біометричного замку з механічним.
Недоліки

В думках наших співвітчизників подібного роду високоінтелектуальні системи ще не викликають достатньої довіри, все ж виникає питання «А якщо щось замкне», «А якщо не спрацює», це забобони, які нічим не обгрунтовані. А якщо страхи все-таки є, завжди можна наділити замок і механічними та біометричними характеристиками. Ще одним недоліком є висока вартість новинки.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308