Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Управління теплою підлогою Smart Bus

Як це працює?

Стан нашого здоров'я і працездатності залежить від умов мікроклімату в приміщеннях. При насиченості будівлі опалювальними, вентиляційними системами, освітлювальними електроприладами і побутовою технікою сьогоднішній будинок стає досить складним. На виручку нам приходять системи автоматизації розумного дому, які дають можливість не тільки здійснювати контроль і управління всього будинку, а й піклуються про наше здоров'я.

Переваги та недоліки

Багатьом відомо про те, що працездатність у людини найбільш проявляється при температурі навколишнього середовища 25 С, а сон при 18 С, при тому, що в цей же самий час температура в іншій кімнаті будинку або квартири може бути зовсім інша - така гнучка система термоконтролю можлива лише при використанні інтелектуальної програми «розумний дім», яка відстежує температурами і всередині приміщення і зовні і автоматично створює найбільш сприятливі для Вас умови.

Розумний дім тепла підлога

Додатковим способом обігріву будинку є система теплої підлоги. Тепла підлога - нагрівач, водяний або електричний, покладений під підлогове покриття: камінь, плитку, дерев'яні підлоги, ламінат та інше.

Систему використовують переважно для нагріву найбільш холодних підлогових покриттів на кухні, в передпокоях і ванних.

Управління теплими підлогами відбувається в основному з незалежного датчику температури, який вимірює температуру повітря в приміщенні. Бувають ситуації, коли систему забезпечують двома датчиками: один - вимірює температуру повітря, а інший - температуру підлоги або нагрівача, що дозволяє зробити клімат в квартирі або будинку найбільш комфортним.

Електрична тепла підлога

Управління теплими підлогами включає в себе настройку часових параметрів, так наприклад, в певний час у ванній включиться підігрів підлоги.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308