Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Управління мікрокліматом Smart bus

Від чого залежить комфорт в будинку? Звичайно ж, від дрібниць. Неможливо уявити собі комфортного перебування без оптимального температурного режиму, яскравості освітлення, свіжості повітря або фонової музики. Однак велика кількість систем мають на увазі і комфортне керування ними. У кожному будинку знаходяться кондиціонери, радіатори, тепла підлога та тепловентилятори. Управління мікрокліматом системи «розумний будинок» дозволяє всі ці прилади об'єднати в єдину злагоджену систему.

Управління мікрокліматом будинку

Розробка параметрів включення і відключення систем обігріву та охолодження дає можливість не тільки отримати найбільш комфортні умови, а й значною мірою економити. Налаштування програми «Ніч» дозволить отримати під час сну приємну прохолоду, а з настанням ранку система поступово підвищить температуру. У момент скупчення великої кількості людей інтенсивніше починає працювати система вентиляції.

Управління мікрокліматом в системі розумний будинок

Система управління приймає рішення самостійно про те, який з пристроїв має бути включено, наприклад, зниження температури роботи кондиціонера автоматично відключає систему «тепла підлога». Оскільки мова йде про будинок, то система може враховувати і зовнішні параметри, наприклад пору року, температуру або зміни кліматичних умов. Якщо за вікном починає тарабанити дощ, система самостійно закриє вікна, а на підвищення температури система відреагує включенням кондиціонера і закриттям жалюзі.

Управління мікрокліматом квартири

Квартира, оснащена багатофункціональною системою клімат-контролю, має на увазі наявність величезної кількості ручок, вентилів, пультів, всі ці елементи можуть бути об'єднані в єдину систему. Виставивши параметри панелі керування, система сама визначає, який з приладів повинен бути включений у вашій квартирі. Нічний і денний режими так само можуть мінятися автоматично завдяки встановленим годинам реального часу.

Управління мікрокліматом

Основними функціями модуля кліматичного контролю в квартирі є:
Поділ на ступені нагріву та охолодження.
Формування температурного режиму для кожної кімнати окремо.
Відключення системи тепла підлога при довгій відсутності власників квартири.
Регулювання вологості і вентиляції.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308