Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Управління освітленням Smart Bus

Досягнення цивілізації покликані в тій чи іншій мірі полегшувати і робити комфортним наше життя. Звичайно ж, такі інновації не могли не торкнутися «нашої фортеці». Будинки, в яких ми живемо, частина нашого життя, де ми проводимо досить багато часу, а значить, повинні поєднувати в собі максимум комфорту, функціональності і допомагати економити.

Розумнийд дім освітлення

Абсолютно недавно з'явилося поняття «розумний будинок», що включає в себе масу систем і механізмів, але хотілося б зупинитися на варіантах контролю освітлення як внутрішнього, так і зовнішнього.

Система управління освітленням

Електрика існує вже понад 120 років, незважаючи на такий поважний вік, більшість будинків освітлюється ще лампами типу Томаса Едісона. Варто відзначити, що тільки 15% споживаної енергії перетворюється на світло, 85% приймає форму тепла. Відповідно, можна зробити висновок, що такі системи абсолютно неефективні і не економні.

Система «розумний будинок» здійснює управління освітленням за допомогою установки вимикачів і блоків дистанційного керування освітленням з реостатами. Таким схемами під силу запам'ятати заданий рівень яскравості або включення світла в тій або іншій кімнаті. Комп'ютерні макроси дозволять налаштувати освітлення в кожній кімнаті тільки за допомогою однієї команди.

Регулювання яскравості освітлення

Регулювання яскравості освітлення - одна з функцій системи управління освітленням. З її допомогою можна плавно змінювати рівень освітленості, вона дозволяє не тільки вмикати / вимикати світло, а й втілювати будь-які світлові сцени. Крім зручності така система дозволяє суттєво економити кошти, ваше освітлення буде підлаштовуватися під рівень освітленості денним світлом.

Контроллер керування остітленням

Управління зовнішнім освітленням

Можна організувати і керування зовнішнім освітленням, до якого відносяться елементи гаражного, допоміжного освітлення і прожектори, така система регулюється світлочутливими датчиками або пультами дистанційного керування. Крім функціональності зовнішнє освітлення несе ще і декоративну функцію: підсвічування клумб, зелених зон, штучних водойм. Управління вуличним освітленням з контролера «розумного будинку» дозволить забути про ручне включення і виключенні різних груп освітлення.

Сценарії освітлення

Під час відсутності господарів включається тільки легке підсвічування воріт, хвіртки та основних елементів будинку. Підсвічування стає інтенсивніше з настанням темряви, даний параметр відстежується датчиком освітленості
При відкритті хвіртки або воріт включається підсвічування хвіртки, доріжок, виходу в гараж і вхідних дверей
Відкривання вхідних дверей включає систему внутрішнього освітлення
Наявність господарів в будинку супроводжується освітленням основних елементів будинку та території
Наближення до тих чи інших елементів включає їх підсвічування, будь то фонтан, альтанка або клумба. Дана схема реалізується застосуванням датчика присутності
Сценарії освітлення легко програмуються відповідно до побажань власника, так само доступно управління з кишенькового комп'ютера або панелі керування.

Управління внутрішнім освітленням

Управління внутрішнім освітленням здійснюється з урахуванням часу доби і дня тижня. Така схема оснащується системою годинника реального часу і ідеально підійде для людей, які, відправляючись спати, забувають вимкнути світло у ванній або залі. Так само рівень освітлення може регулюватися присутністю людей у приміщенні, датчики присутності включають або відключають освітлення в тій або іншій кімнаті. Така функція спрямована на значну економію електроенергії.

Дистанційне керування освітленням

Дистанційне безпровідне управління освітлювальної установкою. Ця функція властива не всім системам «розумного будинку». Однак її реалізація на базі електроніки системи управління освітленням дуже проста, а сама функція додає значне зручність в управлінні освітлювальної установкою. Методами управління установкою освітлення є дискретне відключення або включення всіх або ряду світильників по командам керуючих сигналів. Крім цього системі під силу не тільки відключати систему, але і плавно знижувати потужність освітлення.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308