Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Поняття Розумний будинок

Насправді, будинок є способом вираження самого себе. У розумному будинку Smart bus вам абсолютно все буде під силу. Ваш будинок повністю буде підкорятися всім вашим бажанням.

 

Зустрічають завжди по уму

Що ж насправді це за система Розумний Дім? Багато хто з нас можуть собі уявити свого роду фантастичне скопище комп'ютерів, проводів, таємничих механічних голосів, а також розсувних дверей . Однак насправді Ви своїми силами зможете свій будинок зробити «розумним», при цьому не роблячи кардинальних змін.

Розумний дім Івано-Франківськ

 

Тому що Розумний Дім Smart bus є самим звичайним будинком або квартирою, тільки оснащений повністю «розумною» системою, що виконує абсолютно будь-яку примху, або ж будь-яке бажання власного господаря і сама вирішує більшість побутових завдань. У такому будинку не тільки приємно жити, але також дуже комфортно і безпечно, а найголовніше, що навіть вигідно. Дана система об'єднує в одне ціле всі наявні ресурси житла: всі функції, а також сфери вдома працюють максимально ефективно та злагоджено. Вона досить розумно здатна керувати всім домашнім господарством, зберігаючи ваші гроші, зусилля, час, піклуючись про ваш комфорт і безпеку.

Що говорить вам «розумний» будинок?

Що отримає господар «розумного» будинку? Насправді, він отримає просто чудові можливості. Якщо говорити про звичайний будинок, то щоб оточити себе й своїх близьких безпекою, комфортом, необхідно докласти безліч зусиль і витратити велику кількість часу. Потрібно налагодити роботу абсолютно всіх технічних систем, весь час контролювати їх.

У «розумному» будинку все це лягає на плечі однієї системи автоматизації. А ви, у свою чергу, отримаєте прості і легкі в застосуванні інструменти управління даною системою.

Ви зможете управляти всіма ресурсами вашого будинку за допомогою однієї динамічної панелі, яка має зручний і зрозумілий інтерфейс.

Розумний дім Smart bus

Якщо говорити про технічні системи будинку, то працюють вони самостійно, а саме за заданими алгоритмами, весь робочий процес контролюють самостійно, коректують ним і при необхідності і усувають різні виникаючі неполадки.

Працювати у вашому будинку все буде за прописаним сценарієм, вмикатись і вимикатись в певний час, коли вам це буде зручно. Системою можна буде управляти за допомогою інтернету або мобільного телефону. Система управління готельними номерами буває схожа з системою «Розумний Дім».

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308