Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Розумний басейн у розумному будинку smart house

Навколо нас все більше всіляких «розумних» помічників, які роблять питання управління тими чи іншими складовими наших будинків все більш простим. На цей раз інновації торкнулися басейнів.

Забудьте, басейн більше не є просто якоюсь ємністю у вашому дворі, де ви можете поплавати. Тепер, басейнами можна керувати на відстані (і це мінімальна функція).

Розумний басейн івано-Франківськ

Що може розумний басейн smart house

Тепер, з легкої руки інженерів, басейни після команди отриманої, наприклад, по СМС, можуть почати підігрівати воду, самоочищається фільтр, відкриватися (якщо вони обладнані захисним покриттям) або ж закриватися. Тобто, можна сказати, що розумний басейну абсолютно не потрібний якого-небудь спеціалізованого сервісу.

Автоматика керування басейном

І якщо до цього, набуваючи басейн, ви автоматично або підписувалися на обслуговування басейнів, або ж були змушені виконувати всілякі процедури по догляду за басейном самостійно, то тепер найбільш копіткі або ж виснажливі процедури, стали автоматичними. До таких функцій, наприклад, відносяться дозування реагентів, промивка фільтрів або механічна очистка.

Додаткова міцність

Але це не всі інновації, які має розумний басейн. Крім іншого тепер басейни додатково захищені від протікань. Дана система передбачає облаштування басейну додатковими контролерами і датчиками.

Також в басейнах з'явилася функція управління підсвічуванням і всілякими водними атракціонами. Тобто, простіше кажучи, тепер басейн по суті стає міні аквапарком у вас на задньому дворі.

Переваги

Якщо ви подумали, що більшість з перерахованих вище систем не особливо знадобляться в житті, то ви трохи не праві. Це вкрай зручно в тому випадку, якщо басейн розташований, наприклад, на дачі або в заміському будинку.

Розумний будинок керування басейном

Виїжджаючи з міста, ви можете задати всі необхідні параметри, починаючи від моніторингу стану води, очищення та її підігріву, до відкриття басейну і підключення деяких атракціонів. Це, по-перше, заощадить час, а, по-друге, при необхідності створить необхідний романтичний настрій.

Басейн

Ну і, звичайно, не варто забувати про те, що подібні функції украй корисні для економії на обслуговуванні басейну.

Доповнення

Варто враховувати, що повна система може бути встановлена тільки в композиційному басейні. Якщо басейн має оригінальну, унікальну форму, то в ньому можуть бути присутніми тільки окремі елементи системи.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308