Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

Розумна сауна в розумному будинку Smart Bus

Технології все щільніше обступають нас з усіх боків, створюючи відчуття, що ми поступово підкоряємо своє життя їм. Але високі технології в нашому суспільстві - це не завжди погано. Наприклад, вони дозволяють більш точно контролювати оздоровчі процеси, стежити за собою і ефективно застосовувати складні процедури. Саме до таких технологій можна віднести так звану «розумну сауну».

Розумна сауна Івано-Франківськ

Розумна сауна

Під розумною сауною розуміють різні автоматизовані системи, співіснуючі в рамках традиційної (за своєю формою) сауни. Це може бути як окрема кабінка, в якій все налаштовано на взаємодію приміщення з відвідувачем, так і окремі установки, які можна встановлювати в традиційних саунах для кращого контролю за процедурою.

Інфрачервона сауна

До розумних саун, які являють собою безпосередньо саме приміщення з усім комплексом вбудованих в нього автоматичних систем, можна віднести інфрачервоні сауни. Наприклад, таку сауну розробили в США. Основний принцип роботи - нагрівання тіла з виведенням токсинів під впливом інфрачервоних променів.

Розумна сауна

За твердженням розробників, така сауна допомагає людині спалити більше калорій і вивести більше токсинів, ніж проста сауна. При цьому в сауні не спостерігається такої високої температури, як у звичайній. Завдяки цьому, людина може за більш короткий час повніше очистити свій організм. Також розробники стверджують, що така сауна дозволяє за півгодини спалити до тисячі калорій.

Автоматизовані системи для саун

Ще одним варіантом є автоматизована система, яка має інтерактивний зв'язок з людиною і допомагає контролювати весь процес паріння. Такі системи продаються як окремо, так і вже вмонтованими в розбірне приміщення сауни. Такі сауни обладнані системою затемнення, мають DVD і дозволяють прослуховувати музику або переглядати передачі під час процедури. Також в обов'язковому порядку присутня система контролю за температурою, часом процедури та ін

Крім цього існує безпровідна система управління сауною і можливість контролювати свій власний стан, спостерігаючи за пульсом і бачачи кількість втрачених калорій. Всі ці результати можна тут же відправляти на сайт для складання власної статистики.

В результаті наявності таких розумних саун, сучасні люди отримали можливість отримувати повноцінні процедури для поліпшення здоров'я, витрачаючи при цьому на них набагато менше часу і використовуючи їх максимально ефективно, навіть за відсутності досвіду в паренні

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308