Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Електровимірювальна лабораторія ВКПП АНОЯ

Електровимірювальна лабораторіяЕлектровимірювальна лабораторія

Пересувна електролабораторія(ЕВЛ) необхідна для утримання будь-якого об'єкта, в якому є електропроводка. Проведені з її допомогою електровимірювання дозволяють уникнути багатьох неприємностей. Виявити несправність або слабкі місця в електромережі, уникнути таких неприємних наслідків, як іскріння, перевантаження, перегрів або загоряння ізоляції, усунути короткі замикання і витоки струму. Просте «миготіння світла» не лише містить в собі потенційну небезпеку загоряння, але також і самим негативним чином впливає на справність техніки та обладнання, яке в цей момент знаходиться в експлуатації. Таким чином, замір опору ізоляції та інші роботи в цьому напрямку проводяться, насамперед, в інтересах власника об'єкта. Разом з тим, електровимірювання повинні бути проведені і зафіксовані у відповідній документації, яка буде передана органам нагляду. Заміри опору ізоляції та інші електричні виміри в обов'язковому порядку здійснюються при відкритті об'єкта після завершення монтажних робіт, а також систематично після закінчення певного часу, який встановлено у технічній документації. Електровимірювальні роботи повинні відповідати цілому ряду вимог, які пред'являються вищезазначеними органами з метою забезпечення гарантій безпеки і дотримання необхідних часових проміжків. Для цього електровимірювання повинна здійснювати обладнана електролабораторія(ЕВЛ), яка володіє необхідними технічними засобами для вирішення поставлених завдань.


Нашою компанією була сформована сучасна пересувна електролабораторія(ЕВЛ), яка дозволяє здійснювати заміри опору ізоляції та інші роботи на рівні, який відповідає всім сучасним вимогам і стандартам. Слід зазначити, що наша електровимірювальна лабораторія пройшла необхідну атестацію і сертифікацію, тому її свідчення є придатними для подання звітності в органи нагляду. В спектр послуг електролабораторії входять такі роботи, заміри опору заземлюючих пристроїв різних типів, заміри опору обмоток, ізоляцій, апаратів, електрообладнання і т. д., вимірювання повного опору петлі «фаза-нуль» і багато інших. Також електротехнічна лабораторія здійснює перевірку спрацьовування захисту при різних системах харчування, в тому числі перевірку пристроїв захисного відключення, перевірку систем захисту від блискавок, перевірку автоматичних вимикачів, перевірку стану елементів заземлюючих пристроїв та інші процедури, які спрямовані на забезпечення безпеки будь-якого об'єкта, незалежно від його розмірів і специфіки побудови системи електроживлення.


Наша електровимірювальна лабораторія пройшла всі необхідні випробування і продовжує проходити систематичні перевірки. Встановлене технічне оснащення підлягає регулярним оновленням, що дозволяє нам надавати електровимірювальні роботи на високому рівні. Наші фахівці, які пройшли спеціалізоване навчання, зроблять всі необхідні виміри в найкоротші терміни і складуть відповідні звіти, які є необхідною для надання в органи нагляду документацією. Наш досвід і технологічний підхід до вимірювальних заходам зробив нашу компанію лідером сучасного ринку. Якість наших послуг підтверджується позитивними відгуками великих компаній - наших замовників, багато з яких стали постійними клієнтами. Ми цінуємо нашу репутацію і робимо все необхідне для забезпечення належної якості, що відповідає очікуванням навіть самого вимогливого замовника. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим співробітником за вказаними на сайті координатах.

 

Ми пропонуємо наступні види випробувань і вимірювань:

 • Перевірка стану елементів заземлюючих пристроїв електроустановок.
 • Перевірка наявності ланцюга і виміри перехідних опорів між заземлювальними провідниками, заземлюються обладнанням (елементами) і заземлюючими провідниками.
 • Вимірювання опору заземлюючих пристроїв всіх типів.
 • Заміри опору ізоляцій кабелів, обмоток електродвигунів, апаратів, вторинних кіл електропроводок та електрообладнання напругою до 1000В
 • Вимірювання повного опору петлі "фаза-нуль" в електроустановках з глухим заземленням нейтралі.
 • Перевірка спрацювання захисту при системі живлення з заземленою та ізольованою нейтраллю.
 • Перевірка і випробування автоматів живильних ліній.
 • Перевірка спрацьовування захисту, виконаної плавкими вставками, в електроустановках до 1000В, калібрування плавких вставок.
 • Перевірка автоматичних вимикачів в електричних мережах напругою до 1000В на спрацьовування по струму.
 • Перевірка пристроїв захисного відключення.
 • Перевірка систем блискавкозахисту.

 

Результати робіт електровимірювальної лабораторії представляються у вигляді повного технічного звіту з додатком протоколів випробувань і вимірювань.,

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308