Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Встановлення елекричних генераторів

Встановлення генераторівВстановлення генераторів

Наша мета - надійна та ефективна експлуатація обладнання, що постачається замовнику. Наша компанія у своїй діяльності орієнтована на комплексне виконання робіт по забезпеченню об'єктів автономними джерелами електричної енергії, тому поряд з продажем і сервісом дизельних електростанцій, ми пропонуємо Вам професійний монтаж генераторів будь-якого типу. Ми прагнемо до реалізації проектів «під ключ», і за рахунок кваліфікованої установки генераторів забезпечуємо працездатність техніки протягом тривалого періоду експлуатації.

Монтаж генераторів

Етапи робіт

Монтаж генераторів - це не тільки ряд технологічних операцій по встановленню обладнання на об'єкті, а й цілий комплекс попередніх заходів. Для того щоб дизельний генератор максимально відповідав вимогам замовника, фахівцями нашої компанії проводиться повномасштабне обстеження об'єкта. Отримана інформація аналізується з метою підбору оптимального комплекту техніки і вироблення найбільш ефективної схеми реалізації проекту. Також передпроектна стадія передбачає узгодження з замовником обсягу монтажних робіт та порядку їх виконання.

Монтаж генераторів починається тільки після створення проектної документації та затвердження кошторису. На стадії монтажу нами виконуються будівельно-монтажні та електромонтажні роботи, які включають в себе влаштування фундаменту, установку допоміжного устаткування, монтаж генераторів, підключення живлення і перевірку комплексу на працездатність. Роботи з монтажу електростанції вважаються виконаними повністю тільки після здачі об'єкта в експлуатацію та підписання відповідного акту.

Запуск генератора

Пусконалагоджувальні роботи

Ефективна робота генеруючого обладнання неможлива без професійного налагодження техніки. Тільки у випадку кваліфікованого виконання пусконалагоджувальних робіт можна добитися оптимальної витрати палива, виходу генератора на максимальні потужності і досягти інших характеристик, передбачених виробником. Тому в процесі робіт з пуску та налагодження обладнання наші фахівці проводять необхідні випробування, при необхідності регулюють режими роботи техніки, а також надають замовнику вичерпні рекомендації по роботі з генератором.

 
Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308