Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Монтаж розумного дому

Монтаж розумного дому

 

Розумний дім Івано-Франківськ

Проектування розумного дому

При проектуванні розумного дому ми обов'язково врахуємо ваші бажання та можливість реалізації їх в конкретному випадку. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів, з яких Ви виберете найбільш оптимальний для себе. Більшість функцій розумного дому мають декілька варіантів реалізації, які відрізняються за ціною та функціональністю. Тому нам не складе проблем підібрати оптимальний саме для Вас.

Наприклад найпростіший SMS модуль може надсилати лише один вид SMS на два номера, проте відрізняється доступною ціною. Якщо вам необхідно більше можливостей - ми запропонуємо вам SMS шлюз Smart BUS, який вже може надсилати до 99 видів повідомлень, та отримувати до 24 видів SMS, за допомогою яких керувати розумним домом
Монтаж розумного дому

Монтаж проводки

При монтажі розумного дому велику увагу слід приділити прокладанню проводки. Навіть якщо ви підібрали мінімальний варіант комплектації розумного дому, в систему завжди можна додати нові елементи, збільшивши її функціональність. Для цього достатньо просто на самому початку монтажу розумного дому прокласти додаткову проводку, до якої ви в перспективі підєднаєте нові елементи автоматики.

Наші фахівці завжди порадять Вам, як краще збудувати систему з врахуванням перспективи, та прокладуть проводку в місцях, де Ви з часом розширите власний розумний дім. Навіть, якщо зараз ви не плануєте монтувати розумний будинок, рекомендуємо вам виводите всі кабелі на світильники, розетки та вимикачі безпосередньо в розподільчий щит, тоді ви з часом зможете без додаткових ремонтних робіт змонтувати систему розумний дім.
Монтаж автоматики

Монтаж автоматики розумного дому

Автоматики - це серце розумного дому. В основному всі виконавчі прилади, такі як реле та диммери, монтуються в розподільчому щиті, а датчики та керуючі панелі - безпосередньо в кімнатах. Автоматика Smart Bus живиться від напруги 24 В, тому керуючі прилади та датчики можна монтувати в ванних кімнатах, басейнах та інших приміщеннях з підвищеною небезпекою враження електричним струмом.

Автоматика розумного дому візьме на себе всі функції дворецького, вона вимкне світло, яке ви забули при воході з дому, попередить Вас про прорвану водяну трубу, або витік газу, нагадає вам про заплановані на сьогодні справи.
Наладка розумного дому

Налаштування автоматики розумного дому

Після того, як проведено монтаж розумного дому та перевірене кожне з'єднання настає час налаштування розумного будинку. Розумний дім буде працювати так, як Ви захочете. Наприклад зранку він може сам ввімкнути чайник та набрати ванну і коли ви прокинетесь, все буде готове, і в колонках буде звучати Ваша улюблена музика, або телевізор ввімкнеться на Вашому улюбленому каналі

 
Наладка системи

Запуск розумного будинку

Після монтажу розумного будинку та налаштування ми обов'язково проведемо тестовий запуск системи, перевіримо кожну функцію, та розповімо Вам, як управляти системою та надамо всю необхідну документацію

   

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308