Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Електромонтаж квартир
на головну сторінку розділу кабельний обігрів трубопроводів

Елетричний обігрів трубВибір типу нагрівального кабелю для підігріву трубопроводів

Типи нагрівального кабелю
Для обігріву труб використовуються два типи кабелів ( резистивні і саморегульовані ) потужність яких варіюється в досить широкому діапазоні.

Резистивний кабель для обігріву трубопроводів

Резистивний нагрівальний кабель
Погонна потужність кабелів цього типу постійна, не залежить від зовнішніх факторів і виконується в варіантах від 8 Вт / м до 30 Вт / м. Вони відносно дешеві , але мають ряд недоліків, що обмежують їх застосування .
Через стабільні потужнісні характеристики резистивний кабель може працювати у вузькому температурному діапазоні . У разі різкого збільшення температури середовища можливий перегрів кабелю і вихід його з ладу. Як правило , виробники обмежують лінійне навантаження на кабель , залежно від температури.
Другим недоліком використання резистивного кабелю є залежність погонної потужності від довжини кабелю. Необхідно досить точно розраховувати потрібну довжину контуру , потім за таблицею опорів вибирати необхідний кабель. Маніпуляції з довжиною обраного контуру при установці можуть привести до виходу кабелю з ладу. Крім цього, при некоректних зовнішніх умовах кабель може просто перегоріти .
Іншим наслідком конструкції є неприпустимість перехрещування кабелю , тому що це призводить до перегорання і виходу з ладу . Це ускладнює оформлення деяких конструктивних елементів трубопроводів , таких як вентилі та заглушки.
 

саморегулюючий нагрівальний кабель СТЕМ івано-франківськ

Саморегулюючий нагрівальний кабель

Погонна потужність саморегульованого кабелю залежить від температури навколишнього середовища .
Конструктивно кабель являє собою дві паралельні струмопровідні жили , на які напресована напівпровідникова тепловиділяюча полімерна матриця . Кількість локальних струмопровідних зв'язків в матриці залежить від температури. При збільшенні температури , зв'язки починають рватися , і погонна потужність кабелю падає. Коли температура зменшується , зв'язку відновлюються , і потужність кабелю зростає.
Саморегулююча матриця захищена від попадання вологи та інших впливів внутрішньою ізоляцією , яка має високу термопластичність і витримує великі температури. Поверх першого шару наноситься другий - діелектричний . Якість матеріалів ізоляції визначає робочі та максимальні температури кабелю.
Наступний елемент - металевий екран. Він може виконуватися з нікельованої або покритої оловом міді , або сталі. Сталевий екран кращий при наявності великих механічних навантажень , однак його застосування небажано в тих випадках , коли обплетення грає роль заземлення. Необхідно звернути увагу на щільність екрану : чим вона вища , тим більші механічні навантаження може витримати кабель.
Зовнішня ізоляція не є обов'язковою, і якщо кабель використовується в сухій
неагресивної середовищі від неї взагалі можна відмовитися. Матеріал ізоляції підбирається виходячи з умов експлуатації.
Саморегулюючий кабель дорожче резистивного , але його властивості дозволяють окупити первинні витрати в процесі експлуатації. Так як при збільшенні температури потужність кабелю знижується , перегрів кабелю виключений , тому надійність систем обігріву з використанням саморегульованих кабелів значно вища , ніж резистивних .
Іншим наслідком температурозалежної потужнісної характеристики « самрегу » є економія електроенергії. Незважаючи на те , що розрахунковим умовою є мінімально допустима температура середовища (наприклад -30 º С) , система працюватиме і при більш високих температурах. Для резистивних кабелів споживання електроенергії буде однаковим , як при -20 º С , так і при -15 º С , а енергоспоживання саморегульованого кабелю значно зменшиться.
Очевидно , що погонна потужність саморегульованого кабелю не залежить від довжини контуру , що полегшує його встановлення , але деякі обмеження на довжину , пов'язані з максимально можливою величиною сили струму (наприклад , 30А ) все-таки є.

Отож вибір за вами, якщо для вас несуттєві незручночті з резистивним кабелем, то рекондуємо його - він дешевший, в іншому випадку - саморегулюючий.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308