Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Монтаж систем антиобледеніння

на головну сторінку розділу система антиобледеніння (підігрів водостоків)

Системи захисту водостоківМонтаж нагрівальних кабелів для системи антизледеніння.

На даній сторінці ми розповімо вам про способи кріплення нагрівальних кабелів для різних елементів системи водовідведення. Правильне кріплення нагрівального кабелю дозволить запобігти перегріванню та забезпечить правильне відведення талої води. Краще всього для різних елементів системи водовідведення - жолоба, водостічної труби та кромки даху використовувати різні

1. Водостічні труби.

В водостічних трубах переважно монтують дві жили кабелю за допомогою спеціальних засобів

підігрів водостчних труб СТЕМ Івано-Франківськ Підігрів труб стем івано-франківськ

а) Ланцюг з металевими кріпленнями. Варіант більш дешевший, але складніший в обслуговуванні - ланцюг або трос із спеціальними металевими кріпленнями. На трос із кроком в 20-30 см монтуються металеві кріплення, по обидва боки яких кріпиться нагрівальний кабель. Недостатком даної системи є можливість перекручення кабелю в трубі та більша складність монтажу.

Широка лента з кріпленнями для провода СТЕМ Івано-Франківськ

б) Спеціальна широка лента із кріплення під кабель. Нагрівальний кабель для системи антизледеніня попередньо кріпиться на ленту за допомогою спеціальних кріплень, а потім готова конструкція затягується в трубу. Система дорожча, але значно надійніша. Крім того металева лента додатково працює радіатором і рівномірно розподіляє тепло по трубі.

2.Водостічні жолоби.

В водостічних жолобах монтують по 1-3 жили нагрівального кабель залежно від ширини жолоба та площі даху, яка припадає на 1 погонний метр жолоба. Далі ми розглянемо варіанти монтажу нагрівального кабелю в водостічних жолобах.

а) Devigut - кріплення яке фіксує між собою до 3 нагрівальних кабелів. Кріпиться на кромку жолоба.

Devigut стем івано-франківськ кріплення нагрівального кабелю в водостоках

б) парне кріплення - більш дешевий та простий варіант призначений для кріплення двох жил нагрівального кабелю. Його завдання - недопустити перехрещення жил кабелю між собою.

Нагрывальний кабель стем івано-франківськ

в) кріплення за допомогою металевої ленти. Використовується при неможливості інакших варіантів. Найнадійніший варіант, але вимагає просверлення водостічного жолоба саморізами.

Нагрівальний жолоб СТЕМ Івано-Франківськ

3. Кромка даху На кромку даху кабель вкладається петлями на ширину 40-50 см. Розглянемо типові способи монтажу нагрівального кабелю на кромку даху.

а. Монтаж на поперечно змонтовану тонку металеву ленту.По кромці даху паралельно одна одній кріпляться дві металеві стрічки .Стрічка кріпиться до даху саморізами або бітумом, в залежності від покриття даху. Крок вкладання кабелю 7,5-12,5 см.

б. Монтаж на окремі кріпильні елементи. Вони бувають різного виду, металеві або пластикові та призначені для різних специфічних випадків.

СТЕМ івано-Франківськ

4. Ендова.

Ендова це місце, де збирається велика кількість снігу і прогрівання також рекомендоване. Залежно від площі даху монтують дві або чотири жили на стандартну тонку металеву ленту.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308