Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Монтаж систем антиобледеніння

на головну сторінку розділу система антиобледеніння (підігрів водостоків)

Системи захисту водостоківРозрахунок нагрівального кабелю для системи антизледеніння(підігріву водостоків)

основи проектування

1 . В попередньому розділі ми визначились із зонами обігріву. Тепер виберемо для них нагрівальні секції.

2 . Вибір типу нагрівальної секції:

Резистивний кабель.
Рекомендується використовувати нагрівальний кабель TXLP / 1 або TKXP / 2 з номінальною лінійною потужністю від 20 до 28 Вт / м. Використовуються для обігріву жолобів , лотків , капельників та водостічних труб.

Саморегулюючий кабель.
Рекомендується використовувати наступні марки саморегульованих кабелів DEFROST PIPE ( погонною потужністю 15 і 30 Вт ) Використовуються для обігріву водостічних труб , жолобів , лотків , карнизів , капельників , водометів і майданчиків між ними. Є більш універсальними у застосуванні порівняно з резистивними кабелями .

3 . При розрахунку потужності й кількості нагрівальних кабелів слід виходити з рекомендацій , наведених нижче:

Водостічні труби .
Номінальна потужність саморегулюючих нагрівальних кабелів , які встановлюються в труби , коливається від 30 до 50 Вт на 1 погонний метр труби. Вона залежить від довжини , діаметру і матеріалу труби. Особливо ефективним є застосування саморегульованих кабелів , здатних збільшити тепловіддачу при наявності води в 1,6-1,8 рази .

Розраховувати кабель треба наступним чином: для водостічної труби діаметром до 100м розраховуємо 1 м кабеля на 1 м труби. Для діаметрів більше 100мм - 2м кабеля на 1 м труби.

Типовий приклад установки нагрівальних кабелів у водостічну трубу.

Обігрів водостчної труби стем івано-Фрнаківськ

Водостічні жолоби і лотки.

Лінійна номінальна потужність обігріву жолобів залежить від площі водозбору Що лежать вище жолобів , лотків і може нормуватися через площу водозбору , що припадає на 1 м жолоби ( лотка ) . При площі водозбору до 5 м ² потужність обігріву може не перевищувати 20 Вт на погонний метр лотка , збільшуючись до 50 Вт / м при площі водозбору від 5 до 25 м ² і більше. Приклад установки нагрівальних кабелів у лотках і на карнизі показані на рис.

Монтаж кабеля в водостічний жолоб

парапети ,

розташовані по краю покрівлі , виконують роль напрямних жолобів , але водночас вони сприяють накопиченню снігу і льоду. Для обігріву покрівлі за парапетами рекомендується застосовувати потужності як для жолобів , але на 30 % більше.

ендови

також сприяють накопиченню снігу і їх рекомендується обігрівати не менше , ніж на 1 / З їх довжини. Як правило , за схемою розкладки нагрівальних секцій , обігрів єндов зазвичай об'єднується з обігрівом жолобів , і , з метою запобігання накопичення снігу , він виконується в 2 або 4 нитки тим же кабелем , який використовується для обігріву жолобів.

підігрів єндов  СТЕМ Івано-Франківскь

примикання покрівлі до вертикальних стін

створюють умови для накопичення снігу , і тут же дуже ймовірні протікання . Залежно від загальної схеми укладання секцій , обігрів примикань рекомендується виконувати в 1 або 2 нитки .

Водомети в парапетах
- Вельми небезпечні місця , що сприяють накопиченню льоду. Рекомендується обігрівати дно водомета і майданчик перед водометом не менше 1 м ² , виходячи з потужності 300 Вт / м ² .

обігрів воронки

- Готові вироби , що вбудовуються в водоприймальних воронки або вкладання кабеля з розрахунку 250-400 Вт/ м ². В окремих випадках прохідність воронок забезпечується пропусканням в них петлі кабелю на глибину до теплої зони .

Обігрів воронки СТЕМ Івано-Франківськ

Ділянки кромки даху,

як вже зазначалося вище , рекомендується обігрівати резистивними кабелями , виходячи з питомої потужності 250 - 400 Вт / м ² . Причому великі потужності , відносяться до покрівлі , на яких можуть бути великі замети . Стандартний крок укладання резистивних кабелів коливається від 100 до 120 мм. Мінімальний радіус вигину одножильного кабелю - 40 мм , що досягається застосуванням монтажної стрічки.

карнизи

розташовані вище жолобів , служать джерелом сніжних і крижаних брил , які переховуються з дахів. Для видалення снігу на карнизах укладку виконують або уздовж карниза (при ширині карниза до 300 мм) або по всій площі У цьому випадку можуть використовуватися як саморегулюючі , так і резистивні кабелі.

капельники

залежно від конструкції самого капельника , обігріваються в одну або дві нитки саморегульованим або резистивним кабелем.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308