Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Електромонтаж багатоквартирних будинківЕлектромонтажні роботи в багатоквартирних будинках

Електромонтаж в багатоквартирних будинках

Розвиток побутової техніки істотно зріс за останні роки, як і зросла потужність, яку споживає кожна квартира. Тепер багато в якій оселі можна знайти електропраску, електроплиту, мікрохвильову піч, фен, електрочайник, пральну та посудомийну машини, нагрівачі води з електричними нагрівальними елементами. Тому зараз, як ніколи важливі правильне проектування і якісний монтаж електромереж багатоквартирних будинків. Основними аспектами електромонтажу багатоквартирних будинків є:

    • Підведення живлення до будинку. Зачасту підведення відбувається низьковольтним кабелем від існуючої або проектованої трансформаторної підстанції. Наші фахівці мають великий досвід підведення кабельних траншей до споруд, в тому числі з переходами через дороги, річки та інші перешкоди та монтажу трансформаторних підстанцій як з масляними, так і з сухими трансформаторами.
    • Встановлення Ввідно-розподільчих щитів у підвалах під'їздів. В даних щитах встановлюються обладнання, що захищає кабельну лінію, розподільчі автомати для поверхових щитів і, можливо електролічильники. Також від цих щитів живиться освітлення під'їздів. Від якості автоматичних вимикачів, що встановлюються в цих щитах, та від якості їх монтажу залежить надійність і безпека магістральної електропроводки в підїздах, та в будинку в цілому.
    • Прокладання проводки до поверхових щитів. Проводка до поверхових щитів прокладається переважно в сталевих або вініпластових трубах в підїздних шахтах. Збільшена останнім часом потужність споживання квартир вимагає прокладання до поверхових щитів мідних проводів перерізом не менше (6-10)мм.
    • Поверхові щити встановлюються на кожному поверсі і розподіляють електроживлення між квартирами. В таких щитах є секції для лічильників, захисних аавтоматчинних вимикачів до кожної квартири та секції для слабкосрумових мереж.

 

Ми пропонуємо реалізацію електромонтажних робіт в багатоквартирних будинках під ключ. Комплексне виконання робіт позбавить Вас будь-яких турбот, та дасть гарантію надійної та безперебійної роботи електромережі в багатоквартирному будинку, та швидке та якісне вирішення проблем, якщо такі виникнуть.


Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308