Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

Прокладання кабелюПрокладання кабелю

 

Прокладка кабельних ліній вимагає застосування найсучасніших технологій. Тільки лише грамотно професійно здійснені монтажні роботи , і їх прокладка може надалі забезпечити експлуатаційну надійність кабелю. Як правило,прокладання кабелю ведеться під землею, але може бути проведена і в спеціальних спорудах: в кабельних коробах, тунелях, або в спеціальних лотках.

Прокладання кабельних трас

Нашими фахівцями проводиться прокладання кабелю будь-якої складності, у тому числі прокладка силового кабелю, а також всі види операцій зі спорудження коробів і кабельних каналів. Крім того, ми здійснюємо весь комплекс погоджень проектів і технічної документації, яких вимагає прокладання кабелю

Незважаючи на те, що кабельні лінії експлуатуються порівняно недавно, деякі з них вже приходять в непридатність, що викликає необхідність перебудови кабельних ліній. Найчастіше перевлаштування кабельних ліній необхідно при проведенні будівельних робіт, в тому випадку, якщо кабель проходить по території будмайданчика.

До числа основних напрямків нашої діяльності відноситься як прокладка кабельних ліній так і перевлаштування кабельних ліній. Досвід показує, що якщо перевлаштування кабельних ліній виконано висококваліфікованими фахівцями, то термін їх експлуатації - набагато довше. Перевлаштування кабельних ліній нашими співробітниками дозволяє усунути помилки і недоліки наших попередників. Виконуючи монтаж кабельних ліній якісно, ми забезпечуємо збереження кабельних ліній, а також надійне функціонування трансформаторної підстанції та інших електроустановок.

Ми зможемо допомогти Вам, якщо Вам потрібно:


 


Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308