Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Концепція розумного будинку Каталог обладнання розумного дому Ціна на розумний дім ТИпові проекти з цінами Статті про розумний дім Розрахунок розумного дому

На головну сторінку розділу розумний дім- статті

Чи варто купувати пульт управління освітленням?

Управління освітленням в розумному будинку може стати своєрідною майстерністю, так як найчастіше інтелектуальна система передбачає безліч груп освітлювальних приладів з декількома режимами підсвічування. Тому не останнє місце в системі займає зручність управління інтелектуальним обладнанням. Виробники намагаються зробити всі функції розумного будинку максимально ефективними і простими. І навіть класична охоронна сигналізація може бути відключена за допомогою мобільного пристрою, комп'ютера або пульта.

Особливості управління освітленням в розумному будинку

Інтелектуальні системи освітлення можуть бути встановлені в квартирах багатоповерхових будинків, в приватних будинках, котеджах, громадських закладах, офісах, бізнес-центрах і навіть на промислових об'єктах.

Пульт управління освітленням

Системою освітлення можна управляти різними способами - за допомогою пульта, спеціально налаштованого додатку на мобільному пристрої або комп'ютері, голосових команд, сенсорних вимикачів і т.д.

Так чи варто купувати спеціальний пульт для регулювання освітлення або краще встановити додаток на мобільний пристрій, який завжди під рукою? На це запитання кожен може відповісти по-своєму. Хтось хоче управляти всіма процесами в будинку за допомогою зручного гаджета, а комусь звичніше налаштовувати роботу освітлювальних приладів пультом. Хоча пульт і не завжди зручно знайти в темній кімнаті. Тому деякі системи освітлення реагують на голос, рух, ефект присутності і т.д.

Чому мобільний додаток для управління освітленням краще?

Керувати світлом за допомогою мобільного пристрою можна на будь-якій відстані, тоді як пульт найчастіше має обмежений діапазон дії.
Крім дистанційного керування додаток дозволяє налаштувати безліч параметрів за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Так, можна приглушити світло в одній частині кімнати і зробити його яскравішим в іншій. З пультом реалізувати цікаві сценарії освітлення складніше.
Адаптований під систему додаток має такі ж функції, що і стандартний пульт, зате мобільний пристрій завжди знаходиться під рукою і його легше знайти в темній кімнаті.

управління освітленням з смартфона

Однак в пультах управління освітленням є один безперечний плюс - ними можуть скористатися гості, які не живуть в цьому будинку і в яких не встановлено спеціальний додаток. Тому для управління системою освітлення в розумному будинку краще мати і пульт, і додаток. Крім того, не зайвим буде налаштувати сенсорне або голосове управління для тих моментів, коли в темній кімнаті потрібно просто включити світло.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308