Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Концепція розумного будинку Каталог обладнання розумного дому Ціна на розумний дім ТИпові проекти з цінами Статті про розумний дім Розрахунок розумного дому

На головну сторінку розділу розумний дім

Статті про розумний дім Inels

Розвінчуємо міфи про «розумний» дім

В останні роки практично у всіх загальнодоступних медіа рекламуються технології для «розумного» дому. Ця гілка технічного розвитку не перестає набирати обертів, і було б невірно не звернути на це свою увагу. Тільки от як яскраво розробники «розумних» технологій розписують їх переваги, так і не менш яскраво скептики стверджують про безглуздість нових віянь і їх малодоступність для пересічних жителів

Управляємо освітленням з розумом: огляд сучасних технологій

Сучасні технології дозволяють керувати освітленням дистанційно, за допомогою мобільного пристрою або пульта. Крім того, в системі «Розумний будинок» вимикачі можуть бути сенсорними, налаштованими на присутність, голос або сплеском. Чим складніше система освітлення, тим легше їй управляти.

Чи варто купувати пульт управління освітленням?

Управління освітленням в розумному будинку може стати своєрідною майстерністю, так як найчастіше інтелектуальна система передбачає безліч груп освітлювальних приладів з декількома режимами підсвічування. Тому не останнє місце в системі займає зручність управління інтелектуальним обладнанням.

Можливості розумних пилососів

Сучасна система пиловидалення за своєю структурою нагадує звичайний водопровід. Так в кожній кімнаті встановлюєтся спеціальна розетка для прийому сміття, а саме сміття накопичується в контейнер, який розташований у підвалі.

Чи зможе дитина управляти розумним будинком?

Довірити дитині пульт можна тільки після того, як вона засвоїть базові навички керування сценаріями. Так, необхідно пояснити малюкові, що при натисканні певних клавіш може спрацювати гучна сигналізація і в будинок приїдуть відповідні служби.

6 пристроїв, які повинні бути в кожному розумному будинку

На сьогоднішній день інтелектуальні технології стали невід'ємною частиною людського життя, а інноваційне обладнання доступне у вільному продажу. Тому встановити систему «Розумний будинок» можуть люди з різним рівнем доходу і становищем у суспільстві. Інтелектуальні системи дозволяють зробити життя комфортним, економним та безпечним.

Система розумний будинок і діти

Іноді батьки, оснащуючи свої будинки «розумними» технологіями, турбуються за своїх дітей в тому відношенні, що вони можуть своїми неакуратними діями або порушити роботу систем, або нашкодити собі. Багато в чому така думка помилкова, оскільки сучасні діти набагато швидше розбираються з технікою і електронікою, ніж покоління їхніх батьків.

Розумна прохідна будинку або підприємства

Фактор безпеки будинку або офісу надзвичайно важливий, щоб ваше перебування в цих місцях було максимально комфортним. Щоб убезпечити своє житло або робоче місце, актуально використовувати системи контролю доступу, які в наш час високих технологій представлені у великому асортименті

Розумні системи для поливу саду

Кожен з нас одного разу може відправитися в подорож і бути відсутніми вдома кілька тижнів, а то й місяців. Але як же бути в тому випадку, коли ви живете в котеджі з шикарним садом у дворі, невеликим городиком з ягодами і овочами, і все це оточують розкішні клумби з квітами? І справа зараз не в охороні, адже у вас напевно є надійна система безпеки для дому і не менш якісна система контролю доступу на територію.

Розумний будинок починається з системи «мультирум»

Система отримала назву Multi-room, оскільки може встановлюватися в двох і більше кімнатах. Традиційна система складається, як правило, з головного комплекту апаратури для звуковідтворення, куди включені головний підсилювач / контролер і джерела сигналів, і додаткових елементів - акустика і підсилювачі.

Розумна шафа LG доглядає за одягом

Повернувшись з роботи рідко кому хочеться прати костюм, а потім ще витрачати час на його випрасовування. Корейські виробники побутової техніки врахували це і продемонстрували на виставці CES 2015 розумну шафу, яка здатна доглядати за одягом.

Розумний чайник BORK

Розумний чайник BORK Не у кожної людини є час на повноцінний сніданок. Більше того, часу іноді не вистачає навіть на те, щоб приготувати і випити чай. На допомогу приходить чайник BORK K810, який не тільки підігріє воду до потрібної температури до певного часу, але і заварить вибраний сорт чаю.

Розумний замок відкриє двері тільки господареві

Пристрій Noki входить в розряд розумних дверних замків, які відкривають двері тільки господареві приміщення. З розвитком інноваційних технологій німецька компанія-виробник Noki продовжує вдосконалювати розумні замки, підвищуючи їх функціональність.

Розумні шорти для бігунів Lumo Run

Розумні шорти і капрі Lumo Run призначені для любителів бігу. Особливості розумного одягу дозволяють новачкам в спорті і професійним бігунам зробити тренування ефективніше, домогтися найкращих результатів при поточній фізичній формі і уникнути травм.

Розумні рукавички Gest замінять мишу і клавіатуру

Розумні рукавички Gest замінять мишу і клавіатуру. Серед інноваційних пристроїв часто з'являються унікальні гаджети з корисним набором функцій. А для того щоб управління комп'ютером та іншими пристроями було більш зручним, були створені спеціальні цифрові рукавички Gest.

Розумна зубна щіка для дітей

Батькам дуже складно привчити дітей дотримуватися щоденної гігієни, а особливо чистити вранці і вечорам зуби. І навіть якщо дитина звикає до подібного розпорядку, то вона часто чистить зуби швидко і не ретельно, що згодом призводить до виникнення карієсу та іншим проблемам. Компанія Philips запропонувала відмінний спосіб захопити дітей процесом ретельного чищення зубів.

Розумний гаманець з захистом від втрати

Створено розумний гаманець з захистом від втрати. Втрата гаманця з документами, готівкою і безліччю кредитних карт може дуже дорого коштувати. Власнику гаманця доведеться витратити багато часу, щоб відновити документи, заблокувати кредитні картки та отримати нові екземпляри. Винахід розумного гаманця Walli дозволить уникнути всіх цих труднощів.

Управління «Розумним домом»

Хочете, щоб будинок слухався вас беззаперечно і виконував всі капризи, немов за помахом чарівної палички? Об'єднайте управління всіма інженерними системами в одну сенсорну панель! Дотики ваших пальців будуть подібні магічним заклинанням - одного руху буде достатньо, щоб в кімнаті змінилася сцена освітлення і температура повітря.

Автоматизація заміського будинку

Системи для автоматизації заміського будинку допомагають економити час і підвищують рівень комфорту житла.
Як система автоматизації заміського будинку економить час?

Що таке «Розумний будинок» (Смарт Хаус)?

Таке поняття, як «Розумний Дім» (Смарт Хаус, на англ. Smart House), з'явилося ще в 1970 р, а вже в 1995 році з'явилися перші передумови того, що будинок дійсно може стати «розумним». Саме наприкінці ХХ століття почали вголос говорити: «Холодильник буде сам замовляти продукти з супермаркету, а навантаження в мережі буде контролюватися автоматично».

Автоматизація будинку і будівель (Система «Розумний Дім»)

Управління інженерними комунікаціями будівлі або будинку за допомогою інноваційної системи інтелектуальної автоматики - це система «Розумний Дім». З кожним роком така автоматизація будівель користується все більшою популярністю серед власників заміських будинків завдяки своїй ефективній і безпечній роботі.

Система Розумний Дім в квартирі - надійний помічник

Професійна система «Розумний Дім» у квартирі об'єднує інженерні системи житла в одне ціле. Після установки системи «Розумний будинок» квартира стане для вас місцем абсолютного спокою і безпеки.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308