Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Центральні модулі розумного дому Управляючі елементи розумного дому Управління освітленням Управління електроприладами безпека від проникнення безпека від надзвичайних ситуацій управління кліматом інтерком в розумному домі адіо та відео в роумному домі

На головну сторінку розділу розумний дім - концепція розумного будинку

Управління кліматом розумного дому Inels

Переваги управління кліматом в системі розумний дім очевидні: - регуляція температури здійснюється за тижневою програмою з центрального модуля управління, який може враховувати величезну кількість факторів(залежно від комплектації Вашого розумного будинку) - температури в приміщення, температури назовні, наявності людей в приміщення, відкритих-закритих вікнах і т.д. Наприклад, якщо в кімнату заходить людина, температура піднімається, якщо відчиняється вікно - опалювальний прилад вимикається і т.д. Крім того можна задати різну температуру на різні періоди дня, різні дні тижня. Температура зчитується з датчиків, які розміщуються в будинку. Також в розумних кнопкових вимикачах є вбудовані термосенсори, можна користуватись і ними.

Для того, щоб задати одноразово температуру в приміщенні, яка буде відрізнятись від заданої програмою, можна додатково встановити терморегулятор.

Терморегулятор в розумному домі Кноповий вимикач розумного дому Елемент температурниї входів розумного дому Термодатчик Центральний модуль розумного дому  

1. Управління електронагрівальними приладами. Управління електронагрівальними приладами, до яких відносяться електричні теплі підлоги, конвектори, масляні електрорадіатори та інші, досить просте. По інформації термодатчика, або інших датчиків, центральний модуль подає команду на реле, і реле вмикає, або вимикає електроприлад.

Реле розумного дому Електроконвектор стем івано-франківськ

2.Управління водяним опаленням. Варіант підходить для будь-яких котлів: газових, електричних, твердопаливних, рідкопаливних. Для керування необхідно змонтувати в кожній кімнаті(або групі кімнат, поверсі, залежно як ви бажаєте регулювати температуру) термодатчики і встановити на радіатори або гребінки теплих підлог, термоголовки з електроприводом. Кожен датчик буде відповідати за температуру в власному секторі, керуючи підконтрольні йому термоголовки.

Регулятор термоголовок розумного дому Термопривід стем розумний дім

3.Управління кондиціонуванням. Управління кондиціонуванням здійснюється за допомогою термодатчиків та інфрачервоного передавача, в який записуються команди з пульта кондиціонера. Є варіант встановлення обладнання, яке повністю залізе в "мозок" кондиціонера, але водо досить витратне і має зміст в найдорожчих варіантах.

Інфрачервоний передавач розумсного дому Кондиціонер

Керування кліматом в розумному будинку

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308