Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Центральні модулі розумного дому Управляючі елементи розумного дому Управління освітленням Управління електроприладами безпека від проникнення безпека від надзвичайних ситуацій управління кліматом інтерком в розумному домі адіо та відео в роумному домі

На головну сторінку розділу розумний дім - концепція розумного будинку

Системи безпеки розумного дому Inels

В даному розділі ми розповімо про основні техногенні небезпеки, які можуть спіткати вашу оселю - затоплення, витік газу, пожежу, та елементи розумного дому, які використовують для захисту від них.

1. Захист від затоплення. Розглянемо типову ситуацію - у вас зникла вода в крані, ви покинули будинок, а вода потім ввімкнулась, або інакший випадок - в вас банально тріснула труба. В кожному з цих випадків вам гарантована вода на підлозі, і об'єм цієї води залежить лише від часу, коли ви повернетесь. В випадку квартири, ви "влітаєте" не тільки на ремонт собі, але й на ремонт сусідів знизу. Для вирішення цієї проблеми в розумному будинку передбачені спеціальні датчики затоплення, вони розміщуються в ваннах і кухнях. При потраплянні води на датчик система може зреагувати так, як ви її запрограмуєте - перекрити подачу води в будинок, ввімкнути сирену, надіслати вам повідомлення.

Датчик затоплення розумного дому

2.Захист від газу та пожежі. Для даних видів захисту також необхідно встановити відповідні датчики. Датчик горючих газів - поблизу газових котлів, колонок, конвекторів, газових плит. Датчики диму, які сигналізують про пожежу встановлюються за принципом чим більше, тим краще, якщо ви обмежені в коштах, то в найбільш пожежонебезпечних місцях. Реакцію на спрацювання цих датчиків можливо запрограмувати також різну - надсилання смс, вмикання сирени, перекриття газового клапану, запуск системи автоматичного пожежогасіння.

Датчик диму розумного дому Датчик газу розумного дому

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308