Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Центральні модулі розумного дому Управляючі елементи розумного дому Управління освітленням Управління електроприладами безпека від проникнення безпека від надзвичайних ситуацій управління кліматом інтерком в розумному домі адіо та відео в роумному домі

На головну сторінку розділу розумний дім - концепція розумного будинку

Системи охорони розумного дому Inels

В сучасному нестабільному та швидкоплинному світі охорона власного приміщення має важливе значення. В цьому платі розумний дім може запропонувати великий перелік елементів - від імітації присутності(хаотичне вмикання-вимикання світла по програмі, розсування-засування жалюзів і т.д.), до насичення будинку різноманітними датчиками. Далі ми розповімо про різні елементи системи розумний дім.

1. Датчики безпеки - для забезпечення охорони в розумному домі застосовують велику кількість різноманітних датчиків. На вікна і двері монтують геркони - датчики, які спрацьовують на відкриття - закриття. Також поблизу вікон монтуються акустичні датчики розбиття вікон. В кімнатах та коридорах розміщуються датчики руху/присутності. Для специфічних випадків можна використовувати специфічні датчики інших виробників - датчики звуку, інфрачервоні датчики і т.д.

Датчик руху розумного дому Датчик розбиття скла розумного дому СТЕМ Івано-Франківськ Геркон роумного дому  

2. Виконавчі елементи охоронних систем розумного дому. Датчики в охоронних системах є пристроями, які реагують на незаконне проникнення. Зараз ми розповімо про прилади, які реагують на сигнали. Якщо будинок захищає охоронна компанія, до логічною і зрозумілою дією розумного дому є надсилання сигналу на пульт охорони. В інакшому випадку розумний дім має широкий вибір засобів реакції на непрошених гостей - надсилання смс повідомлення власнику будинку, вмикання сирени, вмикання світла у всьому будинку, закриття електрозамків внутрішніх дверей, або будь-яка інша реакція, яку ви запрограмуєте

Сирена розумного будинку смс модуль розумного будинку

3. Контроль доступу. В розумному будинку Inels є два елемента, ялі дозволяють організувати контроль доступу - клавіатура безпеки, та панель зчитування карток. Клавіатура безпеки може служити не тільки для ввімкнення/вимкнення охоронної системи, а й для захисту паролем будь-яких команд. Панель зчитування карток, маючи тіж самі функції, може також дозволити організувати різні рівні доступу. Наприклад в кабінет директора мають доступ прибиральниця, секретар та власне, директор. При активації картки прибиральниці відчиниться тільки електрозамок вхідних дверей, при активації картки секретаря - вхідні двері, та електрозамок шафи загальних документів, при активації картки директора - додатково відриється шафа особистих документів, та подаєтся живлення на комп'ютер.

Клавіатура безпеки розумного дому Блок зчитування карток розумного дому СТЕМ Івано-ФРанківськ

 

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308