Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Центральні модулі розумного дому Управляючі елементи розумного дому Управління освітленням Управління електроприладами безпека від проникнення безпека від надзвичайних ситуацій управління кліматом інтерком в розумному домі адіо та відео в роумному домі

На головну сторінку розділу розумний дім - концепція розумного будинку

Управління електроприладами розумного дому Inels

На даній сторінці ми розповімо про основні способи управління побутовими електроприладами розумного будинку. Управління різними електроприладами це важливий елемент розумного дому, він включає в себе керування різними побутовими приладами, які ми не можемо віднести до інших розділів.

1. Реле За допомогою реле ми можемо керувати будь-якими електроприладами, але тільки в режими вкл-викл. Таким способом вигідно керувати вентиляторами, електроприводами замків, електромагнітними клапанами(наприклад, щоб набрати воду в ванну). Також цікаво замкнути реле на контактор, який може вмикати/вимикати живлення на більшість споживачів будинку. Цим вигідно користуватись при покиданні будинку, коли одним натисканням кнопки вимнеться електрика. Також контактор вимкне електроживлення при пожежі. Також можна підключити реле до розетки і керувати будь-яким електроприладом, який буде ввімкнений в дану розетку.

Реле розумного дому СТЕМ Івано-Франківськ

2. Інфрачервоний шлюз. За допомогою інфрачервоного шлюзу можна керувати будь-яким побутовим приладом, який має пульт дистанційного управління - змінювати гучність, та перемикати канали на телевізорі, охолоджувати кімнату кондиціонером, вмикати улюблену пісню на аудіопрогравачі, та багато іншого. Для цього достатньо тільки зловити код сигналу, який передає пульт, і прописати йому відповідні команди.

інфрачервоний шлюз розумного дому СТЕМ Івано-Франківськ

3. Управління ролетами - за допомогою спеціального елементу розумного дому Inels можна керувати будь-якими елементами закриття-відкриття - штороми, жалюзями, ролетами, воротами.

Управління жалюзями розумного дому стем івано-франківськ

Електроприлади в розумному домі

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308