Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Центральні модулі розумного дому Управляючі елементи розумного дому Управління освітленням Управління електроприладами безпека від проникнення безпека від надзвичайних ситуацій управління кліматом інтерком в розумному домі адіо та відео в роумному домі

На головну сторінку розділу розумний дім - концепція розумного будинку

Управління освітленням розумного дому Inels

На даній сторінці ми ознайомимо вас з основними елементами, за допомогою яких відбувається управління освітленням в розумному будинку. Керування світлом - елемент розумного будинку, який найчастіше можна зустріти. В принципі із спроб автоматизувати освітлення і почався розумний дім. Одним натисненням на вимикач ви можете не тільки ввімкнути/вимкнути світло а й запустити сцену(наприклад вимкнути центральне освітлення і плавно ввімнути бра, довівши їх яскравість до 60%)

1. Релейний блок. Найпростіший, та найчастіше застосовуваний елемент управління освітленням в розумному будинку Inels. Центральний модуль подає на реле команду і блок вмикає або вимикає світильник. Може керувати будь-якими лампами. Блоки виробляють у виконанні на 2,4,6 і 12 реле

2 Канальний релейний блок СТЕМ Івано-ФРанківськ 4-канальне реле Розумний дім Розумний дім стем івано-Франківськ

2.Димер- це прилад для регуляції ламп яскравості розжарення та галогенових ламп. В системах розумного дому димер застосовується часто для влаштування сцен - коли за натиском однієї кнопки запускається напередзадана програма і група світильників в кімнаті по різному змінює свою яскравість, забезпечуючи комфорт та затишок. Також часто застосовується ефект плавного ввімкнення-вимкнення, коли після натискання кнопки світло вмикається не різко, а поступово на протязі декількох секунд.

Димер розумного дому

3. Димери для спеціальний ламп. Якщо є необхідність регулювати яскравість лапм денного світла, або світлодіодних RGB-лент, необхідно застосовувати спеціальні блоки розумного дому Inels. При керування RGB лентами є зміст застосовувати сенсорну панель, в якій є спеціальний зручний екран для вибору кольору.

На наступній схемі ви побачите всі елементи, які можуть застосовуватись при управлінні освітленням в розумному домі.

 

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308