Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Центральні модулі розумного дому Управляючі елементи розумного дому Управління освітленням Управління електроприладами безпека від проникнення безпека від надзвичайних ситуацій управління кліматом інтерком в розумному домі адіо та відео в роумному домі

На головну сторінку розділу розумний дім - концепція розумного будинку

Центральні елементи розумного дому Inels

Центральні модулі розумного дому - це так би мовити початковий набір, без якого не можливе функціонування розумного дому Inels. Самі по собі воне не можуть виконувати функції розумного дому, проте є основою для будь-якої системи, від великої до маленької. Основою розумного дому Inels є три елементи блок живлення, роздільник шини та центральний елемент.

Центральний елемент

Блок живлення - перетворює мережеву напругу 220 В в напругу 27 В, на якій працює все обладнання розумного дому Inels. Для квартири, або будинку середніх розмірів достатньо одного блоку живлення, для більших систем необхідно нозраховувати споживання кожного елемента розумного дому, та підбирати необхідну кількість блоків живлення.

Роздільник шини - обов'язковий прилад, який забезпечує функціонування шини, яка з'єднує між собою всі елементи розумного дому. Якщо в системі менше 32 блоків - вибираємо BPS2 - 01M, якщо від 32 до 64 елементів - то вибираємо BPS2 - 02M. Якщо елементів більше 64 необхідно використовувати декілька приладів.

Роздільние шини

Центральний елемент CU3-01M - це центральний процесор розумного дому. Він збирає та оброблає команди від керуючих пристроїв, різноманітних датчиків, проводить з ними запрограмовані клієнтом логічні операції та відправляє команди виконавчим модулям. Це є основний елемент розумного дому, який поєднує всі структури системи.

Центральний елемент розумного дому

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308