Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document
Що таке розумний дім Переваги розумного дому Як працює розумний дім

На головну сторінку розділу розумний дім - знайомство з розумним домом

Як працює розумний дім

В принципі, більшість електричних систем будинку вже давно працюють в автоматичному режимі і без розумного дому. Для прикладу автоматичні ролети, керування опаленням, освітленням та ін. Основною перевагою розумного дому є те, що всі ці автоматизовані системи можна поєднати в тісно взаємодіючу систему.

Для прикладу лампочкою в коридорі можна керувати: з вимикача, комп'ютера, телефона, планшета, за часовою програмою, датчиком руху, датчиком відкриття дверей або будь - яким іншим доступним способом. Крім того способи керування можна перепрограмувати в будь -який необхідний момент.

В принципі всі елементи розумного дому можна розділити на три групи: елементи отримання інформації, елементи отримання команд, елементи виконання команд. І центральний виконавчий модуль, який ці всі елементи поєднує.

До елементів отримання інформації відносяться всі прилади розумного дому, які можуть діставати інформацію з навколишнього світу - датчики температури, руху, газу,диму, води, вологості, світла, яскравості, відкриття дв ерей, розбиття вікон та багато інших.

До елементів отримання команд відносяться пристрої через які користувач розумного дому передає свої команди розумного дому. Це різноманітні кпопки, вимикачі, сенсорні панелі, пристрої отримання голосових команд, персональні комп'ютери, смартфони, планшети та інше.

Виконавчі модулі - це прилади, які виконують команди розумного дому - релейні блоки, димери, пристрої керування жалюзями,аудіо та відеомодулі, GSM модулі, модулі передачі інфрачервоних команд.

Завдання центрального модуля - отримувати команди з датчиків та приладів керування і передавати їх виконавчим модулям. Також центральний модуль може задавати логічні та часові функції. Наприклад світильник поблизу вхідних дверей ввімкнеться при активації датчика руху та необхідному часовому періоду(21,00-7,00), або коли господар покидає приміщення, система може перевірити, чи замкнені усі вікна(геркони на вікнах). у випадку якщо одне з віком незамкнене, система через аудіозону нагадає про це господарю.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308