Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

розумний дім Inels

Концепція розумного будинку Каталог обладнання розумного дому Ціна на розумний дім
ТИпові проекти з цінами Статті про розумний дім Розрахунок розумного дому  
       

INELS - розумна система, яка оживить Ваш будинок

Ми керуємося девізом: «Завжди щось на додачу!» Тому пропонуємо Вам систему розумного електропостачання INELS.

Що означає «INELS»?

INELS - це абревіатура з чеського "розумна система електрозабезпечення" - являє собою комплексне рішення сучасного електропостачання, за допомогою якого Ви можете керувати освітленням, шторами, жалюзі, опаленням, кліматизацією, побутовими електроприладами та іншим обладнанням.

Розумна - тому, що здатна сама розпізнати функціональні зміни в системі відносно заданого стану і своєчасно Вас інформувати про це через Ваш мобільний телефон чи інтернет.

Система електрозабезпечення - бо всі її елементи об'єднані тільки двопровідною збірною шиною, яка служить комунікаційним каналом. На цю шину можете завжди підключити інші елементи і таким чином, систему розширити або змінити функціональність встановлених елементів.

Систему можна встановити не тільки при будівництві нового будинку, але також при реконструкціях, в квартирах, у фірмах і інших будівлях.

Розумний будинок

Що INELS пропонує?

Функції системи INELS, на відміну від стандартного електропостачання, розширені новими можливостями, які приносять головним чином комфорт, автоматизацію, наочність, економію і безпеку.

Комфорт

В системі Ви зустрінетеся з сучасними методами управління, такими, як бездротові дистанційні пульти, швидкодіючі та групові кнопки, управління через комп'ютер, телефон або інтернет. Революційним рішенням є управління голосом.

Автоматизація

Більшу частину функцій і процесів можна запрограмувати так, щоб вони працювали повністю автоматично. Це означає, що в результаті якої-небудь події (зміна температури, інтенсивності світла або руху) автоматично виконається певна команда (включиться світло, опалення або надішлеться SMS). Наприклад, при сутінках система INELS може автоматично опустити жалюзі, запалити світло в коридорі, підвищити температуру в житловому приміщенні, включити телевізор або замкнути задній вхід електричним замком.

Наочність

Завдяки підключенню системи до комп'ютера, користувач має досконале і миттєве уявлення про всі електроприлади в об'єкті. Він не тільки бачить, де горить світло, яка температура в даному приміщенні, або де пересуваються люди, але здатний керувати всіма електроприладами- всього лише кліком миші ... І навіть через інтернет- з будь-якого місця на землі.

Економія

Основна економія - це економія електроенергії, яка досягається раціональної регуляцією. Система об'єднує регуляцію опалення та кліматконтроль. Безперечної економії можна досягти також при регуляції освітлення.

Безпека

Складовою частиною системи є власна сигналізація, функціональність якої налаштована в центральному елементі управління. Комплект поставки компонентів включає датчики руху PIR, магнітні вмикачі, клавіатури, сирени ... За допомогою GSM шлюзу можна відсилати інформацію службі безпеки або прямо на Ваш мобільний телефон. Безпека, яку пропонує система-це не тільки захист майна, а й почуття впевненості в темряві, захист від замерзання, перегріву, сильного вітру, намерзання і т.д.

Як INELS працює?

Ядро системи - це шина,

серце - центральний елемент управління ...

Ядром системи є двохпровідна збірна шина (BUS), через яку об'єднані всі компоненти (сенсори і виконавці) системи. Серцем системи служить центральний елемент управління, який управляє всіма компонентами і здійснює контроль над системою. Центральний елемент розміщений в розподільному щиті і може бути підключений до комп'ютера. Комунікація між центральним елементом і окремими компонентами системи здійснюється через шину. Через неї відправляються і приймаються інформаційні пакети, оброблювані встановленою на центральному модулі програмою, генеруються і відправляються назад виконавцям команди. Виконавці виробляють зазначені в командах функції.

Що таке сенсори?

Сенсори ("датчики чого-небудь") - це, в даному випадку, будь-який компонент, прилад або пристрій, який привносить в систему дані (вхід). До сенсорам відносяться: звичайні вимикачі і кнопки, пульт дистанційного керування, датчик зовнішнього освітлення, температурний датчик, датчик руху (PIR), управління голосом, магнетичні контакти, безпотенційні контакти і т.д.

Що таке виконавці?

Виконавці (виробляючі "дія") - це навпаки, компоненти, що реалізують певну команду і таким чином, керують електроприладами (виходи). До них відносяться головним чином, комутаційні блоки, блоки регуляції яскравості освітлення, бездротові передавачі ...

Стандартна електропроводка та раціональне електропостачання

Хтось може заперечити, що того ж результату можна досягти відповідним підключенням сучасних пристроїв, використовуючи класичний електромонтаж. Напевно, так, але за яку ціну?

В системі INELS багато універсальних пристроїв, функції яких можна запрограмувати за допомогою комп'ютера і центрального елемента. Якщо в процесі експлуатації системи виявиться, що роботу деяких пристроїв Ви хочете змінити, фірма, яка встановила систему, виходячи з Ваших побажань, проведе через інтернет або програму Inels Manager перепрограмування або зміну конфігурації системи. Причому, для цього немає необхідності виїжджати на місце установки. Крім того, центральне управління і контроль над системою можливий і за допомогою програми Inels Manager, яка встановлюється на персональний комп'ютер користувача. Є можливість підключитися до системи з будь-якого місця за допомогою інтернету.

Нові способи управління

Крім включення і виключення, пропонуємо Вам нові можливості управління всією системою.

Гарячі \ групові кнопки

Легким коротким натисканням Ви досягнете включення або виключення електроприладу. Довгим натисненням можете встановити яскравість освітлення, паузу перед вимиканням. Корисна властивість для управління освітленням сходових майданчиків. Там, де раніше була довга серія вимикачів, залишився один компактний. Замінює (залежно від типу) 2, 4 і 8 самостійних, стандартних вимикачів. Завдяки цьому дозволяє незалежно керувати чотирма контурами.

Голосом - революційний спосіб управління

З зручного положення в кріслі можете голосовою командою знизити яскравість освітлення, підвищити температуру повітря, вимкнути телевізор.

IR пультом дистанційного керування

Пультом ДУ отTV, Hifi або DVD можете управляти обладнанням в рамках системи INELS.

Комп'ютером
Змінити властивості системи можна за допомогою програми Inels Manager, завдяки якій Ви можете мати весь будинок під контролем. Будете мати інформацію про включені електроприлади, освітлення і також зможете конкретний електроприлад вимкнути або змінити його стан простим клацанням миші.

Через Інтернет

З будь-якої точки, де є підключення до інтернету, можете "заглянути" в свій будинок і дізнатися, що там робиться і в разі необхідності втрутитися. Маєте таким чином можливість постійного контролю. Наприклад, перед своїм поверненням додому, можете відрегулювати температуру в приміщеннях.

Через мобільний телефон

З мобільним телефоном можете регулювати свою енергозабезпечуючу систему подібно до того, як через інтернет. Але не тільки регулювати роботу електроприладів, а й отримувати інформацію про актуальний положенні.

Дозвольте собі безпеку ...

Безпека є однією з найважливіших особливостей системи INELS.

З нашою системою, призначеною для всіх, хто хоче привнести в життя свoїх і своїх близьких відчуття безпеки і комфорту, досить просто налаштувати властивості системи, які б відповідали їхнім потребам. Якщо під час вашої відсутності стануться відхилення від запланованого стану, система цю ситуацію оцінить і прийме відповідні заходи для повернення до вихідного стану. Захищає не тільки Вас, але насамперед Ваш будинок. З системою INELS Ви і Ваша сім'я можете себе почувати дійсно в безпеці!

Упевненість - завжди і скрізь
- Датчики руху попередять Вас про можливе пересування осіб в контрольованому приміщенні.
- Для дітей можете встановити на час сну необхідний рівень освітлення, т.зв. нічне світло.
- Температуру можна регулювати в кожному приміщенні. У цьому випадку не дійде до перегрівання або переохолодження.

Майно необхідно охороняти

- Складовою частиною системи є власна охоронна система, яка спільно з встановленими сенсорами захищає Ваш будинок і майно.

- В якості профілактики можете симулювати присутність людей, наприклад, випадковим включенням освітлення або опусканням жалюзі.

- Будь-яка подія передається через GSM шлюз прямо на Ваш мобільний телефон або охоронному агенству. Система захищає Ваш дім не тільки від незваних гостей, але і від неприємних зовнішніх впливів, як наприклад, несподівана зміна погоди ...

Дозвольте собі комфорт ...

Комфорт і раціональність - це головні характерні риси системи INELS

Елемент для управління голосом - простий спосіб управління

Вбудований датчик людського голосу спільно з вимикачем здатний розпізнати голосову команду. Елемент можна запрограмувати на кілька різних голосів та кілька рівнів команди.

Температурний сенсор - складова частина деяких компонентів

Дозволяє стежити за температурою в приміщенні і спільно з відповідними виконуючими елементами її регулювати. Децентралізоване рішення приносить економію енергії - один термостат управляє одним котлом, або іншим джерелом тепла і відповідно, всієї опалювальною системою, незалежно від температури в даному приміщенні. За допомогою системи INELS можете керувати будь-яким типом опалення. У разі електричного опалення, використовується вимикаючий виконавчий елемент. У разі опалення на основі води, опалення можна регулювати терморегулюючою головною частиною.

Датчик зовнішнього освітлення

Сенсор, який стежить за рівнем зовнішнього освітлення. Відповідно до зареєстрованої інтенсивності може (але не повинен) віддати команду на включення освітлення.

Регулятори яскравості - завершать оформлення інтер'єру

Освітлення можете регулювати відповідно до поточних потреб і настрою. Природно, є настройка різних світлових сцен.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308