Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Скільки коштує розумний дім?

В цій статті ми розповімо про можливості та вартість стандартної комплектації комплектації розумного будинку.


Вартість 2200 у.о. (18480 грн).  У вартість входять основні комплектуючі. Проводи, кабелі, інші комплектуючі та вартість робіт вираховуються окремо, але, як правило не дуже відрізняються від вартості звичайного електромонтажу в квартирі.
Тут ми наводимо більш повну комплектація розумного будинку, де більш ефективно задіяні можливості керування освітленням, розширені функції безпеки, та обробки інформації, частково додане опалення, аудіо та відео..

Мал.1. Комплектуючі системи розумний будинок

Набір розумного дому для однокімнатної квартири простий

. Можливості системи розумний будинок

  1. Управління системою. Управління системою представлене двома DDP панелями, та двома пультами до неї, DDP панелі ми розмістили в коридорі та в залі. Освітлення ванни та кухні можна вмикати та вимикати додатково ще з кнопок. Хочемо зауважити, що пульт керування не програмується окремо, а дублює команди DDP панелі, в зоні дії якої знаходиться. Тобто та сама кнопка пульта в коридорі, і в залі буде виконувати різні функції.
  2. Освітлення. Ми керуємо 9 групами освітлення (1 в ванній, 1 в коридорі, 2  в кухні та 5 в залі) Люстра, бра, точкові світильники та лампа на кухні підключені до каналів димера. Це означає, що ви можете регулювати їхню яскравість. Також ви можете задавати сцени: одною командою вмикати, або вимикати групи світильників, а в лампах, які підключені через димер – встановлювати процент яскравості (Наприклад «перегляд кіно»- виключити центральне освітлення, точкові світильники 50% бра – 30%) Завдяки багатофункціональному датчику можна керувати лампами залежно від освітленості кімнати(Наприклад стемніло – ввімкнулось світло). Логічний модуль може перевіряти різні стани елементів розумного дому і приймати рішення. Наприклад в попередньому моменті – про датчик освітленості – логічний модуль перевірить чи є хтось вдома, і чи працюють ще якісь прилади в кімнаті.
  3. Аудіо-відео – Багатофункціональний датчик є також інфрачервоним передавачем, з пам'яттю на 255 команд. Тобто він може керувати будь яким приладом, який керується пультом. В даному випадку ми керуємо телевізором та музичним центром. Ви можете з однієї кнопки вмикати телевізор на улюбленому каналі на улюбленій гучності.

Розміщення приладів в розумному дому

4 Охорона, безпека

Захист від пожежі – Датчики диму в кожній кімнаті. При спрацюванні вмикається сирена, відключається електроенергія, крім основних споживачів.
Захист від газу – Датчик газу на кухні. При спрацюванні короткотривало  вмикається сирена, перекривається клапан газу в квартирі, вмикається витяжна вентиляція.
Захист від протікання води. В ванній та в кухні на підлозі розміщені датчики води. При потраплянні на них води, реле вмикає електромагнітний клапан і він перекриває центральну подачу води в квартирі. Відновлюється подача води в ручну з пульта, панелі, або натиснувши відповідну кнопку DDP.
Oхорона. На дверях та вікнах розміщені геркони, які реагують на відкриття дверей. В залі багатофункціональний датчик стежить за рухом. При спрацюванні вмикається сирена, закривається електромагнітний замок на шафі з важливими речами та документами без можливості його відкриття поки будинок під охороною.

5. Клімат – керування електричними теплими підлогами в ванній та на кухні. Логічний модуль дозволить встановлювати бажану температуру на будь-яку годину будь-якого дня тижня а також керувати ними за будь якими іншими зовнішніми ознаками(відключати при спрацюванні датчика диму, води). Якщо в вас обмежена вхідна електрична потужність то логічний подуль буде контролювати, щоб елементи теплої підлоги вмикались почергово, а коли ви ввімкнете електрочайник – то вимкнуться обидва нагрівальні кабелі.

6. Інші прилади

Вентилятор в ванній, на кухні. Є можливість налаштовувати затримку часу, ввімкнення за певної умови(наприклад ввімкнути вентилятор на 2 хв, після закриття дверей в ванній, ввімкнення після вимкнення світла провітрення в ночі в певний час)
Розетки. Керуючи розетками ви можете керувати будь-яким приладом, який в неї ввімкнений.
Якщо ви ввімкнете в неї опалювальний прилад і відповідно запрограмуєте DDP панель, то вона буде підтримувати задану вами температуру в приміщенні.
Електроконтактор в щиті Керуючи ним, ви керуєте всіми споживачами, які до нього під'єднані. Найчастіше до нього під'єднують всі розетки. Можливості управління. Наприклад він може відключити всі розетки при спрацюванні датчика затоплення, щоб унеможливити потрапляння під дію електричного струму.
Електромагнітний замок – виконує функції безпеки
Eлектроклапан в ванній – по вашій команді, або по таймеру(наприклад за 10 хв до ввімкнення будильника) набере воду в ванній. Головне виробити звичку закривати стічний отвір. Вимикатись може по датчику води, який ви розмістите зверху в ванній, або просто по таймеру.

Електроприлади розумного будинку

 

Таб 1. Підключення елементів до контактів обладнання


24 Мікс модуль

1 блок сухих контактів

1 канал димера

Люстра зал

1 контакт

Геркони

2 канал димера

Бра зал

2контакт

Датчики води

3 канал димера

Точкові світильники зал

3 контакт

Вимикач кухня.

4 Канал димера

Світильник кухня

4 контакт

Вимикач ванна

1 канал реле

Світильник ванна

 

 

2 канал реле

Підсвітка кухня

 

 

3 канал реле

Торшер

 

 

4 канал реле

Підсвітка зал

Багатофункціональний датчик

5 канал реле

Світло коридор

1 сухий контакт

Датчики диму

6 канал реле

Витяжка кухня

2 Сухий контакт

Датчик газу

7 канал реле

Витяжка ванна

Інфрачервоне управління

Телевізор

8 канал реле

Клапан вода

Інфрачервоне управління

Аудіосистема

9 канал реле

Клапан газ

 

 

10 канал реле

Сирена

 

 

11 канал реле

Безпека

 

 

12 канал реле

Контактор

 

 

13 канал реле

Розетка 1

 

 

14 канал реле

Розетка 2

 

 

15 канал реле

Розетка 3

 

 

16 канал реле

Ванна

 

 

17 канал реле

Телевізор включення

 

 

18 канал реле

Електромагнітний замок

 

 

19 канал реле

Тепла підлога

 

 

20 канал реле

Тепла підлога

 

 

 

 

на головну сторінку розділу розумний дім

 

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308