Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Кнопкова панель

Для чого потрібна кнопкова панель?

Панель з динамічним дисплеєм, має дуже велику кількість функцій для широкого застосування і візуальний контроль над керованим обладнанням, але іноді зайва функціональність стає на шляху до простого управління.
 Наприклад, коли потрібно просте управління в таких приміщеннях, як гараж, підвал, санвузол, балкон, гардероб, та інші приміщення,що не вимагають розширеного управління великою кількістю устаткування. Саме в цих випадках більш доречне застосування кнопкових панелей Smart-Bus G4. Зазвичай дані панелі встановлюються поблизу об'єкта управління,  наприклад, біля вікон, на яких встановлені автоматизовані штори, або ж в гаражі для відкриття воріт / ролетів, перед входом в сан вузол або підвальне приміщення і т.д.

 Кнопкова панель розумного дому

  Як працює кнопкова панель?

 Так само, як і на DDP на кнопкові панелі можна прив'язувати абсолютно будь-які функції, будь-то включення або регулювання освітлення, кнопка тривоги, або запуск якогось сценарію, хіба що, на відміну від DDP, де візуальний контроль здійснюється, як за допомогою дисплея так і світлодіодних індикаторів (вбудованих в кнопки), то в даному випадку, статус кнопки / функції контролюється, лише за допомогою світлодіодних індикаторів.

     Передня облицювальна панель може підбиратися виходячи з дизайну приміщення, що дозволяє максимально органічно вписуватися в створений інтер'єр.

     Раціональне застосування кнопкової панелі Smart-Bus у проектах, допоможе не тільки спростити і покращити управління будинком, але й скоротити кількість витрат на проект в цілому.
     На даний момент, доступні для замовлення: трьох, чотирьох і шести кнопкові настінні панелі управління.

російською

на головну сторінку розділу розумний дім

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308