Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

DDP Панель

Що таке DDP панель?

В сучасному будинку вже мало хто обходиться одною лампочкою в кімнаті. Дизайнерські проекти передбачають центральний світильник, який керується декількома клавішами вимикачів, бра, підсвітка елементів стелі, точкові світильники. Все це призводить до необхідності монтувати величезну кількість вимикачів, що не завжди є зручно. А ще треба керувати витяжкою, розетками, побутовими електроприладами і т.д. DDP-Панель – основний і найбільш часто вживаний пристрій управління в системах розумний будинок Smart Bus. Панель DDP Може замінити собою величезну кількість вимикачів та зробити управління вашим будинком набагато зручнішим.

DDP панель розумного будинку

З чого складається DDP панель?

Панель складається з динамічного дисплею, 5 кнопок та датчика температури.  Нижня кнопка служить для перемикання екранів, чотири верхні двопозиціійні – для управління. Панель DDP дозволяє керувати системою за допомогою великої кількості екранів: екран кондиціонування, опалення, музики, вільно програмовані екрани. Вільнопрограмовані екрани -  екран, на якому на кожну  чотирьох двопозиційних кнопок можна запрограмувати одну або дві операції, це може бути як звичайне ввімкнення-вимкнення приладу, так, або регулювання яскравості освітлення(за допомогою диммера), так і ціла низка функцій: активація запрограмованої на реле, або димері сцени, ввімкнення-вимкнення декількох приладів, подача сигналу на будь який прилад .  Для всіх цих операцій можна задати необхідну витримку часу. Для кожної кнопки можна завантажити довільний малюнок,(BMP 80x32pixel).
Екран управління кондиціонером(Керування за допомогою пристрою управління кондиціонером, або реле) – дозволяє задати температуру роботи та швидкість вентилятора для 5 різних режимів.
Екран управління опаленням(керування за допомогою реле) – працює як терморегулятор для системи опалення. Може керувати будь-яким опалювальним  електроприладом, або звичайним радіатором опалення(встановивши на подачу електромагнітний клапан.)

 

російською

на головну сторінку розділу розумний дім

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308