Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 Untitled Document

на головну сторінку розділу конденсаторні установки

Регулятори реактивної потужності

 

регулятор реактивної потужності

Регулятори реактивної потужності FCR06, FCR12 виробництва BMR (Чехія) призначені для контролю коефіцієнта потужності в мережах низької напруги з частотою 50/60 Гц.
Регулятори FCR06 / FCR12 - це дуже швидкі регулятори, які здатні підключати одну ступінь компенсації до 17 разів на секунду. Крім стандартних конденсаторних ступенів з контакторами, пристрої також можуть працювати і з швидкодіючими напівпровідниковими ступенями, які перемикають конденсатор в «нулі» (момент, коли різниця напруги на конденсаторі та в мережі рівна нулю), не вимагаючи затримки часу на розяд конденсатора.

Дані регулятори автоматично визначають фази, використовувані для вимірювання струму та напруги, і конденсаторні щаблі установки. Коефіцієнт трансформації по струму встановлюється користувачем, і регулятор допускає використання будь-яких трансформаторів струму (.../5А або ... / 1А). Регулятор використовує передовий алгоритм регулювання APFR, але може працювати і в режимі регулювання миттєвого значення коефіцієнта потужності. Регулятор реактивної потужності FCR12 Одночасно FCR06 / FCR12 вимірюють і показують наступні параметри:

напруга між фазами
струм у фазі
частота мережі
активна потужність
реактивна потужність
непарні гармоніки струму (1 - 19) у%
непарні гармоніки напруги (1 - 19) у%
сумарний коефіцієнт спотворення гармонік струму THDI
сумарний коефіцієнт спотворення гармонік напруги THDU
кількість підключених ступенів
Прилади відображають виміряну напруга між фазами і струм в третій фазі. Використовуючи ці величини пристрої обчислюють коефіцієнт потужності, ефективні значення напруги і струму, гармонійні відхилення напруги та струму. На основі допустимої реактивної потужності, яка встановлюється в регуляторі як величина необхідного коефіцієнта потужності, пристрої розраховують необхідну потужність компенсації. У відповідності зі значенням і знаком результату регулятори підключають і відключають відповідні ступені конденсаторів.
Для даних регуляторів переважно використовувати напівпровідникові ступені. Можна застосовувати електромагнітні та напівпровідникові контактори одночасно.

У межах одного рівня потужності регулятори використовують удосконалений метод кругового перемикання. При кожному включенні регулятори підключають ту конденсаторну ступінь, яка була вимкнена найбільш тривалий час. Оптимальний процес регулювання досягається шляхом застосування найменшого числа ступенів перемикання в кожному циклі.

Прилади проводять аналіз гармонік струму і напруги до 19-ї гармоніки. Максимальні значення зберігаються в пам'яті і розраховуються сумарні коефіцієнти гармонійних спотворень струму і напруги. Якщо встановлене граничне значення сумарного коефіцієнта гармонійних спотворень струму перевищено, регулятори відключать всі конденсаторні щаблі й активізують сигналізацію.

Регулятори забезпечені контактом сигналізації. Сигналізація може бути активізована з різних причин: падіння напруги, перенапруження, падіння струму, перевищення струму, рівень коефіцієнта потужність, рівень гармонік, температура, кількість ступенів перемикання.

Регулятори FCR06, FCR12 виготовлені в металевому корпусі, який забезпечує чудовий захист від впливу електромагнітних збурень, і виконані для установки на лицьовій панелі корпусу шафи.

Вимірювальна та живильна напруга 400 В~, 50 Гц (+10%, -15%)
Частота 50/60 Гц
діапазон струму от 0,01 А до 5,3 А
Точність вимірювання гармоніки I>200 мА 2% (I>200 мА)
Споживана потужність 10 ВА
Кількість вхідних каналів 6x (FCR06) / 12x (FCR12)
Сигнальный контакт 250 В~ / 5 А
допустимий струм релейних контактів 250 В~ / 5 А
діапазон установки коефіцієнта потужності 0,8 індуктивный – 0,8 ємнісний
затримка на повторне ввімкнення ступені 5 - 600 секунд, швидкодіючі ступені 0 секунд
затримка на ввімкнення 5 - 600 секунд, швидкодіючі ступені 0 секунд
встановлення значеннь ступенів компенсації ручна / автоматична
температурні межі от -25°С до +70°С
розмір передньої панелі 144 x 144 мм
Монтажний розмір 138 x 138 мм
глибина 55 мм
вага 1,5 кг
ступінь захисту задня частина - IP20, лицевая панель - IP54на головну сторінку розділу компенсація реактивної потужності

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308