Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 Untitled Document

на головну сторінку розділу конденсаторні установки

контактори для компенсації реактивної потужності

Спеціалізовані електромеханічні контактори (пускачі) для компенсації реактивної потужності призначені для використання в автоматичних конденсаторних установках на напруги 0,4-0,69 кВ. і застосовуються для комутації фазових конденсаторів з дроселями або без. Випускаються на номінали від 5 до 60 кВАр (при U = 400В). Оснащені резисторами, які обмежують стрибок струму у момент включення конденсатора, що збільшує його термін служби.

Основними елементами конденсаторних установок є конденсатори (конденсаторні батареї), які за допомогою спеціальних електромеханічних пускачів (контакторів) підключаються або відключаються автоматично при відхиленні значення cos (φ) від заданого значення (ступінчаста компенсація реактивної потужності). Управління цим процесом здійснює автоматичний регулятор реактивної потужності.

Контактори для компенсації реактивної потужності укомплектовані допоміжними контактами з випереджаючим включенням. Ці контакти призначені для підключення (на короткий час - 2-3 мс, протягом періоду замикання контактора) резисторів, які обмежують струм заряду конденсаторів. Як тільки закінчується процес замикання головних контактів контактора, ці резистори відключаються. Дана схема приєднання дозволяє уникнути пускових імпульсів струму і, відповідно, зменшити габарити компонентів системи КРМ, особливо запобіжників і конденсаторів, а також збільшити їх термін служби.

контактор івано-франківськ

Використовувані в конденсаторних установках контактори LS відповідають стандартам IEC-60947 -4941, ГОСТ, ДСТУ, UL, CSA, забезпечують комутацію одноступінчатих або багатоступеневих батарей конденсаторів ємністю до 60 квар. Завдяки особливостям своєї будови: двом типам контактів - випереджаючі і головні, і швидкорозрядним резисторам, дозволяють обмежувати стрибки пускового струму, підвищуючи довговічність, термін служби та енергозбереження при включенні конденсаторної установки. Вони призначені для включення / відключення конденсаторів з низькою індуктивністю і з низькими втратами в пристроях компенсації реактивної потужності, як із захисними дроселями, так і без них.


на головну сторінку розділу компенсація реактивної потужності

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308