Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 Untitled Document

на головну сторінку розділу конденсаторні установки

Електрокомплектуючі для конденсаторних установок.

апатор арс

Установка виконується у вигляді збірного металевої шафи одностороннього обслуговування, пофарбованого порошковою емаллю і має ступінь захисту від зовнішніх впливів не нижче IP 31. Усередині шафи (корпусу) залежно від типу конденсаторної установки (регульовані і нерегульовані) розташовуються: вимикач-роз'єднувачі Apator (для створення видимого розриву кола), конденсаторні батареї, контактори, запобіжники і вентилятор (примусове охолодження). Монтаж компонентів здійснено на основі клем, кабелів і мідних шин потрібного перетину, металеві шасі заземлюються. На лицьовій панелі (двері) корпуси розміщуються автоматичний регулятор реактивної потужності і ручка (привід) Вимикачі-роз'єднувачі. На даху корпусу розташований витяжний вентилятор (система примусової вентиляції. Включається автоматично при досягненні внутрішньої температурою шафи значення +35 ° С).
Установки потужністю до 200 кВАр монтуються в підлогових корпусах, що мають на задній стінці кріплення для настінного розміщення (навісне виконання). Установки потужністю понад 200 кВАр - у підлогових корпусах (підлогове виконання).

Регульовані (автоматичні) конденсаторні установки виготовляються за «модульним» принципом. Необхідна загальна потужність установки «набирається» шляхом підсумовування потужностей модулів - груп конденсаторів. Використовуються модулі потужністю від 3,25 до 200 кВАр). Таке виконання дозволяє при необхідності (наприклад, при розширенні виробництва або зміні конфігурації електромережі) змінювати потужність конденсаторної установки силами обслуговуючого персоналу, при цьому не потрібні особливі додаткові витрати і не змінюються габарити шафи.

на головну сторінку розділу компенсація реактивної потужності

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308