Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

На головну сторінку розділу перетворювачі частоти

Приклади застосування перетворювачів частоти

шламовий насос
  Забезпечення постійної і рівномірної подачі шламу у піч одна з основних задач забезпечення стабільної роботи печі. Застосування частотного приводу на насосі спільно з витратоміром виключає зворотний злив шламу в басейн. Значно спрощує вузол шламового живильника. У даному випадку відпадає необхідність у переливних баках і регулюючих затворах. На живильнику залишається тільки контрольний бак для калібрування витратоміра.

Застосування перетворювачів частоти для вентиляторів

Вентилятори решіток колосникового холодильника
Забезпечення постійної температури охолодженого клінкеру при збільшенні товщини шару і збільшення швидкості подачі в холодильник є основним завданням при охолодженні клінкеру. Застосування частотного приводу забезпечує рівномірну керовану подачу холодного повітря , виключає перегрів колосників і як наслідок зупинку і заміну , спрощує та автоматизує процес контролю температури клінкеру , істотно зменшує енергоспоживання двигунів вентиляторів.
Ступінь охолодження клінкеру в колосниковому холодильнику при постійній кількості охолоджуючого повітря залежить від швидкості його переміщення і товщини шару на решітці.
Застосування регульованого приводу для вентиляторів решіток в більшій мірі пов'язане з економією електроенергії. Як правило , подача повітря в холодильник здійснюється одним вентилятором з двигуном потужністю 312 кВт ( наприклад , для холодильника "Волга" ) а створення необхідного потоку повітря і розподіл його по зонах холодильника регулюється засувками . Встановивши окремо керовані частотними перетворювачами асинхронні двигуни потужністю від 55 кВт до 75 кВт , ми отримуємо можливість управляти потоком повітря , а , отже , і охолодженням клінкеру в залежності від швидкості його переміщення і товщини шару на решітці. При цьому вентилятори , які охолоджують найбільш гарячий клінкер , працюють із завантаженням за потужністю 80-90% , а вентилятори , що нагнітають повітря в менш нагріту зону з потужністю 50-60% від номіналу. Прі цьому сумарна номінальна потужність двигунів не перевищує потужність заміненого двигуна , а енергоспоживання зменшується в рази.

Привід обертової печі
Більшість головних приводів обертових печей мають 6 ступенів регулювання швидкості обертання. Для цього служить система регулювання швидкості двигуна з фазним ротором. Система має велику кількість контактних груп. Надійність цієї системи в умовах підвищеної запиленості не завжди на висоті. Можливою альтернативою може стати частотний привід з низьковольтним двигуном.

Застосування перетворювачів частоти для вентиляторів

Стрічковий живильник (або живильний млини)
Режим роботи млина в основному залежить від ступеня його завантаження. Шкідливе як недовантаження, так і перевантаження млина. Застосування частотного приводу дає можливість з високим ступенем точності регулювати якість одержуваного матеріалу, контролювати заданий режим роботи млина.

Привід колосників холодильника печі
Застосування частотно - регульованого приводу колосникового холодильника обумовлено необхідністю регулювання швидкості руху колосників залежно від обсягу клінкеру , що виходить з обертової печі . При збільшенні обсягу клінкеру надходить з холодильника , збільшується навантаження на колосники , і приводу необхідно збільшувати момент на валу двигуна.
Перетворювач частоти підтримує необхідний момент на валу двигуна незалежно від швидкості обертання. Таким чином , при заміні приводів постійного струму на частотно - регульовані виключається людський фактор і знижується кількість зупинок печей через колосникових холодильників.

Можливі місця для застосування ПЧ або пристроїв плавного пуску.
 Відцентровий дутьевой вентилятор
 Вагові дозатори
 Об'ємні дозатори ( тарілчасті , стрічкові , хитні )
 Грейферні мостові крани
 Припливно -витяжна вентиляція приміщень , кондиціювання
 Валкові дробарки
 Щокові дробарки
 Молоткасті дробарки
 Кульові млини
 Насоси технічної води
 Масляні
 Відцентрові сепаратори
 Вентилятор аспіраційної установки
 Гранулятор
 Сушильний барабан
 Колосникові і пластинчасті живильники
 Елеватори (УПП )
 Вакуум - фільтри ( вакуумнасоса )
 Компресори
 Привід кранової мішалки ( в шламовому басейні)
 Регулювання подачі шламу в бовтанку

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308