Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Запобіжник ПН-2

 

Згідно ПУЕ, в електроустановках дозволено застосування запобіжників в якості основного засобу захисту електричних приєднань від перевантажень і коротких замикань. При цьому повинні забезпечуватися вимоги швидкодії, чутливості і селективності захисту. Номінальний струм плавких вставок вибирають за найменшим значенням розрахункового струму ділянки або номінального навантаження електроспоживачів з деяким запасом для забезпечення роботи ланцюга і цілісності плавкого елементу запобіжника при короткочасних перевантаженнях при запуску, при піку навантаження, при самозапуску від пристроїв резервного живлення. На кожному запобіжнику вказуються його тип і номінальний струм плавкої вставки.

За типами запобіжників можна виділити кілька варіантів конструкцій, відповідно класами напруги - високовольтні і низьковольтні запобіжники.

Малюнок запобіжника ПН-2

Особливо варто відзначити переваги установки запобіжників в колах побутового однофазного споживача - мережах освітлення, мережах однофазного опалення,колах живлення побутових електроприладів 220 В. У цьому випадку при короткому замиканні в мережі на одній фазі згоряє лише один елемент, інші дві фази працюють під напругою і знеструмленими залишаються набагато менше об'єктів. Також комплект запобіжників коштує набагато дешевше, ніж автоматичний вимикач чи релейні пристрої захисту з електромагнітними пускачами.

Запобіжники низьковольтні ПН-2
Для електроустановок до 1000 В застосовуються, в основному, запобіжники ПН2 (є ще ПР-2 і ПН-0, 1 для певних місць). Всі запобіжники ПН2 працюють в діапазоні напруг 220/380 В змінного струму частоти 50 Гц або 220 В постійного струму. Вони мають керамічний корпус з порцеляни або стеатиту у формі паралелепіпеда з плоскими контактами. Вони отримали найбільше застосування і визнання по своїй простоті і надійності. У них плавкий елемент зроблений у вигляді набору мідних стрічок звужених перетинів товщиною 0,1 - 0,2 мм (кількість залежить від номінального струму). Також застосовуються біметалічні плавкі вставки з смужками з олова для зниження температури перегорання. Наявність звужених ділянок дає уповільнення зростання струму після початку горіння плавкої вставки.

Запобіжник ПН-2

У комплекті поставки входять тримачі-контакти, плавка вставка, ізолятор без тримачів і губки. В якості наповнювача всіх низьковольтних запобіжників, представлених у нас, використовується кварцовий пісок із вмістом SiO2 - не менше 98%, і вологістю не вище 3%. При підготовці до засипки цей пісок просушується при температурах від 120 до 180 ° С. За своєю структурою він має зерна з великою теплопровідністю і значними розмірами охолоджуючої поверхні. При спрацьовуванні запобіжника ПН2 на відключення (перегорання плавкого елементу) виникає електрична дуга, її горіння йде у вузькому каналі між зернами. У разі короткого замикання час перегорання вставки дуже малий, струм не досягає свого максимального значення, тим самим забезпечуючи збереження електричного пристрою, захист його ізоляції від пробою, а елементів від виходу з ладу.

У низьковольтних запобіжниках ПН-2 передбачена нескладна заміна плавких елементів і кварцового піску після спрацьовування. Комплектація й поставка запасних частин цілком можлива. По номінальному струму плавкі вставки виконуються в значеннях: 31,5; 40; 63; 80; 100; 125; 160; 200; 250; 315; 355; 400; 500; 630А. Всі запобіжники ПН2 повністю відповідають вимогам ГОСТ і нормативних документів.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308