Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Освітлення банкетних залів в розумному будинку Smart Bus

При сучасному рівні розвитку сервісу та побутової техніки, досить велика кількість всіляких завдань, пов'язаних з домашніми процедурами освітлення, починають доручати розумним приладам.

Система організації освітлення

Так, наприклад, одним з таких заходів, пов'язаних із застосуванням побутових приладів у домашньому господарстві, є процес організації освітлення банкетних залів. Перш за все, нам необхідно знати те, що в системі організації такого процесу як розумний будинок по напрямку освітлення залів повинні будуть знаходитися відразу декілька складових.

Освітлення банкетних залів

Так, наприклад, необхідний набір відповідної домашньої техніки, за допомогою якої можна буде здійснювати процес освітлення залу. Так само крім цього необхідно буде і застосовувати спеціальну систему управління, яка буде здатна провести процес організації освітлення залу. Для цього розробниками системи організації цієї процедури передбачено застосування спеціального блоку управління.

Блок управління

Даний блок управління передбачає наявність спеціального набору техніки мікропроцесорного призначення, яка має здатність програмного керування процедурами освітлення банкетних залів. При цьому даний блок управління встановлюється в безпосередній близькості від входу в номер готелю.

Блок управління освітленням

Так само при організації такої системи освітлення залу необхідно буде передбачити і систему зв'язку цього блоку управління з освітлювальними приладами на стелі, за допомогою яких нам треба буде висвітлювати зал.

Тому, наприклад, в якості таких засобів зв'язку застосовуються спеціальні інформаційні шини даних, які являють собою набір проводів досить малого діаметру. Так само зараз є можливість, і проводити даний процес передачі інформації від пульта управління до побутових приладів освітлення із застосуванням радіоканалів зв'язку.

Для цього, насамперед, треба застосовувати спеціальні електронні плати, які ставлять не тільки на самому пульті управління у вигляді датчика сигналу. Але й на кожному з побутових приладів освітлення в якості датчика прийому сигналу, щоб не застосовувати більш громіздкі шини даних, які також необхідно буде ще й проводити по стінах приміщення номери готелю.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308